VidMate umí stahovat videa a MP3 z YouTube, TikToku a Facebooku (Android)

Pro platformu Android existuje mnoho aplikací, které umí stahovat videa z YouTube, Facebooku a dalších oblíbených služeb. V Obchodu Play však takové aplikace, které umožňují stahovat z YouTube nehledejte, protože porušují podmínky služby. Stáhnout je musíte tedy mimo Obchod Play z různých stránek, či alternativních obchodů s aplikacemi.

 

Aplikace VidMate je velice vydařenou aplikací pro stahování videí z YouTube, TikToku, Facebooku, Instagramu, MSN Videos a DailyMotion. Hned po spuštění vidíte oblíbená videa v trendech, můžete vyhledávat video dle potřeby a jedním červeným tlačítkem jej stáhnout v libovolném rozlišení. Ve službách TikTok, Facebook a dalších stačí zkopírovat odkaz na video a vložit jej do VidMatu.

Všechna videa lze přehrát snad v každém přehrávači a lze stáhnout jen audio v MP3 formátu. Veškeré stažené soubory najdete ve Správci souborů/VidMate/Download.

 

Kde VidMate stáhnout?

Aplikace je ke stažení zdarma v alternativním storu UpToDown, ale také na APKPure a APKMirror. Můžete si stáhnout APK soubor na libovolném zařízení, ale doporučuji stáhnout celý UpToDown store, který bude vyhledávat a stahovat aktualizace aplikace.

 

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*