Upravený TikTok nemá reklamy, umí stahování a nabízí vyšší soukromí

Uživatelé Androidu si díky svobodě této platformy mohou užívat mnoho užitečných aplikací mimo Obchod Play. Myslím tím třeba upravenou aplikaci Instagramu, YouTube a dalších služeb. Níže v tomto článku se nachází užitečné informace o upravených a ověřených verzích TikToku s různými funkcemi. Stahovat v nich můžete videa bez vodoznaku, odstraněny jsou všechny reklamy a je k dispozici i verze s možností anonymního používání.

 

Důležité upozornění!

Je dobré se zamyslet nad tím, že bezplatné služby např. TikTok vydělávají z reklam. Jejich odstraněním a blokací tedy můžete takové službě působit škody. Je tedy morálně v pořádku blokovat a odstraňovat reklamy? Na to si odpovězte sami.

Upozorňuji, že nikoho nenabádám ke stahování, používání nebo šíření upravených aplikací a blokování reklam. Tento článek slouží pouze informativně a poukazuji na to, že existují i upravené aplikace.

 

Důležité informace k instalaci:

  • Ve svém mobilu nebo tabletu nejdříve odinstalujte oficiální aplikaci z Obchodu Play
  • Stáhněte si verzi aplikace dle svých potřeb. Všechny umí stahovat videa bez otravného vodoznaku TikTok, aplikaci je zamezováno sledovat informace o tvorbě screenshotů a odstraňují reklamy. Jednu je možné používat zcela anonymně bez nutnosti registrace, má odstraněny okna s vyplněním věku, zamezuje přístup k informacím o SIM kartě a k dispozici je i verze pokoušející se odstranit živé streamy.
  • Stažený APK soubor najděte nejlépe ve správci souboru v interním úložišti, kde bude ve složce „Download“
  • Na APK soubor klepněte, spusťte instalaci a povolte případnou možnost instalaci z neznámých zdrojů. Může se zobrazit upozornění Google Play Protect, protože se nejedná o oficiální TikTok. V takovém případě klepněte na „Další možnosti“ a následně na „Přesto instalovat“. Následně se může zobrazit okno požadující odeslání aplikace ke bezpečnostní kontrole a stačí klepnout na tlačítko „Neposílat“.
  • Odkaz na celý návod, jak do mobilu nainstalovat APK soubory mimo Obchod Play

 

Různé verze aplikace TikTok ke stažení:

Upravené aplikace jsem otestoval na několika mobilech od různých výrobců s Androidem 13 a 12. Všechny verze vychází přímo z oficiálního APK souboru, do kterého jsou jen aplikovány dodatečné funkce. Po instalaci doporučuji aplikaci prvně spustit, případně se přihlásit ke svému účtu, prohlédnout si pár videí a následně aplikaci natvrdo zavřít v multitaskingu mezi ostatnímu spuštěnými aplikacemi. Pak můžete aplikaci znovu spustit a naplno ji využívat. 😉

TikTok v28.3.4 – verze s možností stahování, přihlášením k účtu, zamezení sledování informací o Wi-Fi sítích

 

TikTok v28.3.4 Privacy – verze s možností stahování, odstraněna nutnost přihlášení/registrace, odstraněno okno s nutností vyplnění věku, zákaz sledování i tvorbě screenshotů, zamezení přístupu k informacím o SIM kartě a zařízení a Wi-Fi sítím. Aplikaci je možné tedy využívat zcela anonymně a bez udělení různých oprávnění. Vyžádáno může být jen oprávnění k úložišti, aby bylo možné stahovat videa. Pokud ale videa stahovat nebudete, tak takové oprávnění udělovat vůbec nemusíte.

Anonymní verze může po prvním spuštění chtít vyplnění vašich zájmů, ale toto okno můžete klidně přeskočit tlačítkem vpravo nahoře.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*