Upravený TikTok nemá reklamy a umí stahování videí bez vodoznaku

Uživatelé systému Android mají mnohem více svobody než uživatelé jablečného iOS. Užívat si mohou i neoficiální verze aplikací bez reklam. Týká se to YouTube, Messenger, Instagramu, a dokonce i TikToku. V tomto článku se píše o upravené verzi TikTok ReVanced, která vypadá úplně stejně, jako oficiální verze, ale neobsahuje reklamy a umí stahovat jakékoliv video.

Důležité upozornění!

Je dobré se zamyslet nad tím, že bezplatné služby např. TikTok vydělávají z reklam. Jejich odstraněním a blokací tedy můžete takové službě působit škody. Je tedy morálně v pořádku blokovat a odstraňovat reklamy? Na to si odpovězte sami.

Upozorňuji, že nikoho nenabádám ke stahování, používání nebo šíření upravených aplikací a blokování reklam. Tento článek slouží pouze informativně a poukazuji na to, že existují i upravené aplikace.

Důležité informace k instalaci:

  • Ve svém mobilu nebo tabletu nejdříve odinstalujte oficiální aplikaci z Obchodu Play. TikTok můžete nainstalovat i do bezpečného izolovaného prostoru skrze Shelter
  • Stáhněte instalační APK soubor aplikace do interního úložiště mobilu
  • Stažený APK soubor najděte nejlépe ve správci souboru v interním úložišti, kde bude ve složce „Download“
  • Na APK soubor klepněte, spusťte instalaci a povolte případnou možnost instalaci z neznámých zdrojů. Může se zobrazit upozornění Google Play Protect, protože se nejedná o oficiální TikTok. V takovém případě klepněte na „Další možnosti“ a následně na „Přesto instalovat“. Následně se může zobrazit okno požadující odeslání aplikace ke bezpečnostní kontrole a stačí klepnout na tlačítko „Neposílat“.
  • Odkaz na celý návod, jak do mobilu nainstalovat APK soubory mimo Obchod Play

 

Kde je možné upravenou aplikaci TikToku stáhnout?

Pokud ve svém mobilu máte nějakou předchozí verzi aplikace TikTok, odinstalujte ji. Vyzkoušet můžete aplikaci TikTok ReVanced, která mi na různých mobilech s Androidem 13 fungovala skvěle. Funkční je bez problémů i v izolovaném prostoru skrze aplikaci Shelter. TikTok je díky aplikaci bez reklam, umožňuje stahování jakéhokoliv videa bez vodoznaku TikTok a další známé funkce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*