Twitter klient AeroWitter bude umět blokování reklam

Není to tak dávno, co jsem tu psal o povedených mobilních aplikací AeroInsta a WhatsApp Aero. První aplikace vypadá úplně stejně, jako klasická Instagram aplikace, ale navíc umí blokovat reklamy, stahovat jakoukoliv fotku či video, nahrávat fotky ve vyšší kvalitě a další užitečné funkce. Druhá aplikace pak dobře poslouží třeba pro odesílání fotek ve vyšší kvalitě.

Obě tyto mobilní aplikace vyvinul šikovný vývojář Hazar BOZKURT z Turecka. Ten na všech svých aplikacích neustále pracuje, vydává OTA aktualizace a aplikace jsou i v češtině. Více o aplikacích se můžete dočíst v odkazech na články níže.

Vývojář pracuje i nějakou dobu na dalším projektu AeroWitter, což je vylepšená aplikace sociální sítě Twitter. Ta opět vypadá stejně, jako originální aplikace, je v češtině, umí dvoufázové přihlašování a vlastně vše, co od aplikace Twitter potřebujete. Má jen nějaké dodatečné funkce. Brzy se však dočkáme nové funkce, a tou bude úplné odstranění sponzorovaných tweetů (reklam). Vývojář to oznámil na svém Telegramu a Twitteru. Aktualizace s odstraněním reklam by měla přijít prý brzy.

Důležité odkazy na aplikace:

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*