TECNO POVA 3 má obří 7000 mAh baterii, rychlé nabíjení a hezké barvy

Společnost TECNO vtrhla na náš trh a postupně na něj začíná uvádět své mobilní telefony se systémem Android a Google službami. Podle oficiální tiskové zprávy se na náš trh alespoň prozatím dostanou jen modelové řady TECNO Camon a levnější TECNO Spark. Zbylé řady se na náš trh dostanou možná časem. Dostupnost modelové řady TECNO POVA tedy alespoň prozatím na náš trh nebyla oznámena. Je to však velká škoda, protože třeba do Indie právě míří alespoň dle papírových specifikací zajímavý model TECNO POVA 3.

V čem je TECNO POVA 3 vlastně zajímavý? Na produktových snímcích a renderech si můžete všimnout celkem hezkých barevných provedeních, ale to nejzajímavější se ukrývá pod zadním krytem mobilu. Tam je přítomný akumulátor (baterie) s obrovskou kapacitou 7000 mAh. Pro nabíjení pak slouží oboustranné USB-C a 33W rychlé nabíjení. Zajímavý je také podsvícený pruh na zádech a stereo reproduktory.

Na čelní ploše mobilu je pak obří 6,9palcový IPS displej s Full HD+ rozlišením a 90 Hz rychlou obnovovací frekvencí. Výrobce na svých stránkách neuvádí váhu samotného mobilu, ale vzhledem k velikosti akumulátoru a velikosti displeje bude mobil těžší a větší. Uváděny jsou rozměry: 173,1 x 78,46 x 9,44 mm.

Výrobce se také chlubí 4D vibrační odezvou během hraní her. O výkon se pak stará procesor MediaTek Helio G88 a mobil je ve dvou konfiguracích: 4/64 GB a 6/128 GB. Na zádech mobilu jsou pak tři fotoaparáty a hlavní má 50 Mpx rozlišení.

Zdroje: TECNO
Zdroje: TECNO
Zdroje: TECNO
Zdroje: TECNO
Zdroje: TECNO

Zdroje: TECNO, Gizmochina

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*