SENCOR na Fast Day – audio, koloběžky, TV a akční kamery

Byl jsem se podívat na Fast Day 2023, kde samozřejmě měl mnoho produktů výrobce SENCOR. Pod touto značkou toho bylo vidět opravdu hodně. Dostalo se na bezdrátové i drátové reproduktory, sluchátka, výkonné elektrické koloběžky, televizory s různými operačními systémy, klimatizace, akční kamery a další.

Níže si můžete prohlédnout i fotky z akce. Všechny galérie si můžete rozkliknutím zvětšit a procházet fotkami pomocí šipek. 😉

Elektrické koloběžky

Elektrické koloběžky jsou vidět všude v ulicích, a především o koloběžky SENCOR je na tomto webu vysoký zájem během jara a léta. Na FastDay bylo možné si prohlédnout modely SENCOR S20, S30 a S60. Prohlédl jsem si i dvojici elektrických koloběžek, které se na trh dostanou pravděpodobně během jara. Vyzkoušet jsem si je bohužel nemohl, ale bylo na nich vidět, že mají robustní provedení s odpružením, větší světla, blinkry a větší displeje. Více informací o nich prozatím není známo, ale vypadají dost zajímavě. Prohlédnout si je můžete v galérii fotek níže. Jsou to ty s červenými prvky.

Televizory, klimatizace a další spotřebiče

Prohlédnout jsem si mohl i různé modely televizorů. Mají slušné panely, minimalizaci rámečků a připojit k nim lze třeba již zmíněný soundbar či reprosoustavy níže. Je i zajímavé, že některé modely nabízí operační systém webOS od LG a některé zas VIDAA od HiSense.

SENCOR toho má ve svém portfoliu opravdu hromadu a kdybych měl vše rozepisovat, bylo by to na 10 dlouhých článků. Má mnoho spotřebičů do domácnosti, jako jsou i mobilní klimatizace, různé spotřebiče do kuchyně, fotorámečky a další. Vše najdete v e-shopu SENCOR.cz.

Akční kamery

Všiml jsem si, že SENCOR ukázal i akční kamery. K dispozici má v e-shopu SENCOR.cz již tři modely a liší se výbavou i cenami. Ta nejlevnější stojí pouze 699 Kč s DPH a nejdražší pak 1 999 Kč s DPH. I nejdražší model má na poměry akčních kamer nízkou cenu, přesto umí 4K video se 30 a 60 FPS, čip od SONY, Wi-Fi, zorné pole 170° a voděodolnost. Využívat ke kamerám lze i dálkový ovladač, díky kterému se můžete třeba vyfotit.

Sluchátka s průhledným designem

Průhledný plast u elektroniky není vůbec nic nového, ale poslední roky se tento trend vrací. SENCOR na tuto vlnu naskakuje a prohlédnout jsem si mohl i sluchátka SENCOR SEP 550BT BK. Jedná se o zcela bezdrátová špuntová sluchátka, která jsou dostupná ve dvou barevných provedeních. Prohlédl jsem si zelené provedení, ale dle mého názoru budou sluchátka vypadat lépe v černém.

Sluchátka jsou překvapivě opravdu dostupná a výrobce je již prodává v e-shopu SENCOR.cz za 599 Kč s DPH. Jedná se o špuntová sluchátka, mají nástavec pro lepší držení v uchu během sportování, nechybí jim dotyková gesta a potěší Bluetooth 5.3.

Gramofon, další sluchátka a mikrofony

Výrobce ukázal i gramofon SENCOR STT 510UBA pro nenáročné posluchače. Nabízí úpravu otáček 33/45, řemínkový pohon a integrovanou dvojici 5 W reproduktorů. Gramofon se již prodává v e-shopu SENCOR.cz za 2 499 Kč s DPH.

K vidění byla i další modely bezdrátových a drátových sluchátek. Byla možnost si prohlédnout různých řešení s mikrofony. Jsou již v oficiálním e-shopu.

Bezdrátové reproduktory i drátové reprosoustavy

Není to tak dlouho, co jsem recenzoval povedený reproduktor SENCOR SSS 6603 HYPE L SE. Za ty peníze nabízí dost dobrý zvuk a na FastDay bylo vidět, že výrobce bude přinášet více reproduktorů. Velmi dobrý dojem udělala modelová řada SIRIUS 2. Mají moc pěkné barvy, slibují vysokou výdrž na jedno nabití a opět nechybí ani možnost bezdrátového propojení dvou reproduktorů. Kolem bylo sice rušno, ale větší model i tak hrál hlasitě a dost slušně.

K vidění bylo více bezdrátových reproduktorů, ale i aktivní regálové reproduktory. Ty jsou již samozřejmě kabelové a připojit je lze třeba k televizoru. Na akci bylo možné si je poslechnout. Výrobce k nim nabízí i dálkový ovladač. Již jsou v e-shopu a model SENCOR SMC BS50 nabízí 200 W výkon za 3 499 Kč s DPH. Pokud se spokojíte se 100 W výkonem, můžete sáhnout po modelu SENCOR SMC BS30 za 2 499 Kč s DPH.

Soundbar za velmi lákavou cenu

Velké překvapení pak čekalo u soundbaru SENCOR SSB 4450BS. Již se prodává v SENCOR.cz za 1 999 Kč s DPH. Za ty peníze jsem opravdu neměl velká očekávání, ale reproduktor během rychlého zkoušení dost překvapil hlasitostí a především kvalitou. Dlouhodobě jsem jej však k testování neměl. Nabízí 200 W výkon, 3D stereo prostorový zvuk, dva integrované subwoofery, nastavení basů a výšek a příjemný ovladač. Využívat lze připojení HDMI QRC, AUX, optiku, USB nebo Bluetooth 5.3.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*