RECENZE: Doeboe Wallet – MagSafe peněženka, která tu od Applu zahanbí

Magnetické řešení MagSafe od Applu může být užitečné, protože přímo na mobilu můžete mít i malou peněženku s občanským či řidičským průkazem, platební karty, a i nějakou tu hotovost. Díky vydařeným krytům od různých výrobců můžete mít MagSafe i na mobilech jiných značek, jak se můžete dočíst v mém starším článku – odkaz na článek.

MagSafe peněženek si i na našem trhu můžete zakoupit více. Ty od Applu jsou směšné, protože v Číně seženete i kvalitativně úplně ty stejné za pár dolarů, zatímco Apple za ně chce nad 1000 Kč. Tyto peněženky mi také vadí v tom, že z nich peníze a karty mohou vypadávat a nemají žádnou ochranu. Sháněl jsem tedy nějakou peněženku, která bude opravdu kvalitní, bude mít ochranu před vypadáváním peněz a karet a bude se do ní toho vejít více, a to včetně nějakých těch drobáků na autobus.

V Číně najdete levné MagSafe peněženky, ale tři měsíce na malou peněženku se mi čekat zrovna nechtělo. Navštívil jsem tedy německý Amazon, kde jsem našel skvělou peněženku od výrobce Doeboe.

Mnou testovaná peněženka Doeboe je dostupná ve třech barevných provedeních. Vypadá vážně dobře, a hlavně se do ní vejde více různých karet, papírové bankovky, ale já v ní nosím i klidně 100 Kč v drobných. Má také dostatečně silný magnet a výborně drží jak na Xiaomi 12 Pro, tak i na iPhonu 13 Pro.

 

Cena a kde peněženku koupit?

Pokud hledáte kvalitní MagSafe peněženku, do které vložíte vše potřebné, mohu mnou testovanou peněženku od Doeboe jen doporučit. Koupit si ji můžete na německém Amazonu za €25,99 (asi 640 Kč) a opravdu bleskovým dodáním. Peněženka mi dorazila do 4 pracovních dnů. Jelikož je Německo v EU, nemusíte se obávat ani žádného problému s celnicí, protože v ceně je již započítaná daň.

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*