Realme C35 a Realme C31 jsou nové základní modely pro nenáročné

Společnost Realme představila dva nové mobily Realme C35 a Realme C31. Ty se dostanou i na náš trh a míří především na nenáročné uživatele, kteří však chtějí hezký mobil. Oba mobily nabízí akumulátor s kapacitou 5000 mAh a čtečky otisků prstů na pravém boku mobilu.

 

Realme C35 – ten hezčí a vybavenější

Zdroje: Realme

Realme C35 je vybavenější model, který se snaží zaujmout především svým designem. Tloušťka mobilu dle stránek výrobce činí 8,1 mm a mobil váží 189 g. Na čelní ploše mobilu se nachází velký 6,6palcový IPS displej s Full HD rozlišením. Na zádech mobilu pak najdeme trojitý fotoaparát. Hlavní snímač má rozlišení 50 Mpx se světelností f/1,8 a zbylé dva fotoaparáty mají rozlišení 2 Mpx.

Výrobce se také chlubí slušnou kapacitou akumulátoru s kapacitou 5000 mAh a k nabíjení souží oboustranný konektor USB-C. Mobil podporuje také 18W rychlé nabíjení. Výkon mobilu pak zajišťuje procesor Unisoc T616.

Česká cena v době psaní tohoto článku nebyla oficiálně oznámena, ale na evropských stránkách výrobce je mobil k dispozici ve variantě se 4 GB RAM a 64 GB interním úložištěm za 179€, zatímco vybavenější verze se 4 GB RAM a 128 GB interním úložištěm byla za 199€.

Zdroje: Realme
Zdroje: Realme

 

 

Realme C31 – návrat do minulosti

C31čka je méně vybaveným modelem, který svou výbavou moc neoslní. Jedná se o opravdu základní model, ale i ten alespoň podle oficiálních renderů není vůbec ošklivý a jeho tloušťka činí 8,4 mm. Na člení ploše mobilu pak najdeme 6,5palcový IPS displej s HD rozlišením. Na zádech je pak 13 Mpx fotoaparát se světelností f/2,2 a zbylé dva fotoaparáty jsou opět jen do počtu.

Zdroje: Realme

Tento model zaujme také tím, že nabízí až tři oddělené sloty. Používat tedy můžete funkci dualSIM společně s paměťovou kartou microSDXC o maximální kapacitě 1 TB. O výkon mobilu se stará procesor Unisoc T612. Uvnitř mobilu je také akumulátor s kapacitou 5000 mAh, ale o nabíjení se stará starý nabíjecí konektor microUSB a výrobce nespecifikuje, jakou maximální rychlost nabíjení mobil umí.

Realme C31 je tedy kvůli microUSB jakýmsi návratem do minulosti, protože tento konektor se u mobilů moc už neobjevuje a pevně doufám, že časem úplně zmizí. Na druhou stranu je tento model opravdu levný a umístění microUSB chápu. Na renderech si můžete všimnout také hlasitého reproduktoru na zádech mobilu, což byl trend minulých let.

V době psaní tohoto článku nebyla oficiálně oznámena cena ani tohoto modelu. Na evropské verzi webových stránek výrobce je však mobil k dispozici ve verzi se 3 GB RAM a 32 GB interním úložištěm za 139,99€, zatímco vybavenější verze se 4 GB RAM a 64 GB interním úložištěm za 159,99€.

Zdroje: Realme
Zdroje: Realme

Zdroje: TZ, Realme –1/2

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*