PUBG Mobile si nyní můžete zahrát na počítači zcela zdarma

Chcete si zahrát PUBG Mobile, ale nesnesete ovládání na dotykovém displeji mobilu? Tak nyní máte možnost si totožnou hru zahrát s myší a klávesnicí přímo na svém počítači s Windows. Tencent vydal emulátor mobilní hry, který je dostupný na oficiálních stránkách. Můžete tak hrát PUBG na PC zcela zdarma. Není ani nutné si vytvářet nový účet a jednoduše se přihlásit tomu, který využíváte na mobilu.

Že hráči na počítačích budou proti hráčům na mobilech ve výhodě? Ale kdepak. Pokud použijete emulátor, tak budete hrát pouze proti hráčům s totožnou verzí. Proti hráčům na mobilech hrát tedy vůbec nebudete. Emulátor je prozatím v beta verzi a nemusí fungovat na 100%, ale v mém případě fungoval skvěle na notebooku i tabletu Alcatel Plus 12.

 

 

Sleduj na Instagramu:

4 thoughts on “PUBG Mobile si nyní můžete zahrát na počítači zcela zdarma”

  1. Samé lži!!! Není pravda, že emulátor spojuje jen hráče s totožnou verzí! S kamarádem hrajeme spolu. On na PC emulátoru a já na mobilu. Takže z mého pohledu je to opravdu velká nespravedlnost!

    1. V době psaní článku tomu tak skutečně bylo, že bylo možné soupeřit pouze s hráči s emulátorem. Dlouho jsem emulátor nezkoušel, tak momentálně nemohu posoudit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*