Fitbit Versa – Nové chytré hodinky se u nás začínají prodávat

Společnost Fitbit začala v ČR a SK prodávat nové chytré hodinky Fitbit Versa. Výrobce v tiskové zprávě také udává, že se jedná o nejlehčí hodinky na trhu. To ocení především ženy, pro které je v hodinkách dostupné měření menstruačních cyklů a příznaků. Naše e-shopech se hodinky již prodávají za doporučenou cenu 5 130 Kč (199 €).

Jsme nadšeni, že můžeme našim zákazníkům po celém světě nabídnout Fitbit Versa. Jde o chytré hodinky s krásným designem se všemi potřebnými funkcemi pro zdraví a kondici, přístupem do naší velké sociální sítě a dalšími chytrými funkcemi, které jsou pro uživatele důležité. To vše za velmi přijatelnou cenu,“ sdělil James Park, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Fitbit. „Věříme, že Fitbit Versa jsou chytré hodinky, které budou atraktivní pro masy lidí, přilákají nové zákazníky a pomohou nám podchytit dosud nevyužitý segment uživatelů v této rostoucí wearables kategorii.

 

V hodinkách se nachází operační systém Fitbit OS 2.0, který můžeme znát z hodinek Fitbit Ionic, které jsou již testoval a můžete si o nich přečíst podrobnou recenzi. Jelikož se společnost Fitbit specializuje na měření sportovních aktivit, tak nechybí měření cviků či povedená aplikace Fitbit Couch. Měření kroků, ušlé vzdálenosti či spánku také nepostrádají. Hodinky jsou dostupné také v různých barevných variantách, které si lze prohlédnout na oficiálních stránkách výrobce. Hodinky mají na jedno nabití vydržet slušné 4 dny.

 

 

Všechny nové funkce, které Fitbit Versa nabízejí uživatelům, dělají z těchto hodinek ideálního parťáka pro kondici a zdraví,“ sdělil Rares Florea, Regional Country Manager CEE ve společnosti Fitbit. „Hodinky jsou navrženy tak, aby se zaměřovaly na aspekty týkající se zdraví, což pomáhá uživatelům vést jednodušší a zdravý životní styl. To jsou důvody, proč věříme, že jsou Fitbit Versa chytrými hodinkami pro všechny.”

 

 

Zdroje: Tisková zpráva

 

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*