Prohlížeč Vivaldi konečně vychází pro iOS a iPadOS

Vždy je dobré mít na výběr. To platí i u internetových prohlížečů a u počítačů bez ohledu na operační systém je výběr široký. U mobilů s Androidem jich je také celkem dost, ale u iOS to tak slavné rozhodně není. V Apple AppStore však již najdeme i dva skvělé prohlížeče. Internetový prohlížeč Brave je v obchodě s aplikacemi Apple AppStore delší dobu. Poskytuje více soukromí a účinné blokování reklam na webech i ve videích. Stejnou cestou se snaží jít i prohlížeč Vivaldi, který je znám díky širokému nastavení.

Mám Vivaldi pro iOS/iPadOS vyzkoušet?

Vivaldi byl dostupný jen pro dektopové systémy a mobilní systém Android. Po opravdu dlouhém čekání je konečně dostupný i pro iPhony a iPady. Pokud se svým jablečným zařízení chcete experimentovat, můžete Vivaldi vyzkoušet. Je dostupný zcela zdarma.

Skenujte pro stažení Vivaldi pro iOS/iPadOS

Za vyzkoušení rozhodně stojí, ale pokud vyžadujete bezpečnost a soukromí, asi bych sáhl spíše po prohlížeči Brave. Má účinnější blokování reklam a v uznávaném testu privacytests.org má výrazně lepší hodnocení v bezpečnosti soukromí uživatele.

Zdroje: Vivaldi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*