Přehrávače videí a hudby pro mobil nebo tablet (Android, iOS)

Chcete vyzkoušet jiný přehrávač pro videa či hudbu? V tomto článku jsem vybral trojici přehrávačů, které často využívám na různých zařízeních. Myslím si, že každý přehrávač má své výhody a některé jsou lepší pro přehrávání hudby a některé zas pro sledování seriálů s titulky. Všechny tři stojí minimálně za vyzkoušení.

XPlayer – pro Android

Jednoduchý přehrávač, který mi přehrál snad opravdu všechny formáty videí. Videa lze vyhledávat pomocí názvů, snadno je hledat v adresáři složek, hromadně mazat a také chránit čtyřmístným PINem. Nevýhodou přehrávače jsou reklamy, ty jsou však umírněné a během sledování videa neobtěžují a nijak nevyskakují. Neuškodila by však placená verze bez reklam.

 

 

KMplayer – Android i iOS

Tento přehrávač s fialovým logem můžete znát ze světa počítačů. Na mobilu existuje v bezplatné, ale také placené Pro verzi. Já testoval placenou verzi za jednorázovou částku 95 Kč. Na problém jsem narazil pouze u jednoho videa. Přehrávači musím pochválit přehlednost, tmavý režim, třídění, možnost přehrávání videí z Google Disku či videa skrze URL.

 

 

VLC Media Player – Android i iOS

Má vůbec smysl psát něco o VLC? Jedná se o pravděpodobně nejoblíbenější přehrávač hudby ze světa počítačů. Na mobilu nabízí však také velice užitečné funkce a přehraje snad všechny formáty videí. Lze přehrávat videa z URL, nastavit si titulky do seriálů, nastavit poměr stran a spoustu dalších užitečných funkcí. Navíc je zcela zdarma a bez reklam.

 

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*