Firefox Lockbox – Užitečná aplikace pro vyplňování hesel z Firefoxu (Android, iOS)

Internetový prohlížeč Mozilla Firefox již několik let nepatří mezi nejoblíbenější prohlížeče. Již před lety jej drtivě porazil Google Chrome, ale to neznamená, že by se Firefox nadále nevyvíjel a neměl své příznivce. Pokud používáte Firefox, tak jistě víte, že synchronizace mezi počítačem a mobilem nefungovala úplně ideálně. To se vývojáři však snaží změnit.

 

Mozilla však v poslední době zapracovala na aplikacích pro obě mobilní platformy a k dispozici je funkce split-screen na iPadu, užitečná služba Firefox Send pro bezpečné sdílení souborů a nyní přichází také mobilní aplikace Firefox Lockbox. Lockbox ocení uživatelé, kteří dlouhodobě používají internetový prohlížeč Firefox. Pokud ukládáte svá hesla ve Firefoxu a zálohujete je na svůj účet, tak nyní je můžete mít synchronizované přímo v aplikaci.

Prostředí aplikace je velice jednoduché a nelze zadávat nová hesla ručně, jak je tomu u Lastpass či jiné služby pro správu hesel. Je to celkem škoda, ale na druhou stranu se Mozilla zaměřila spíše na jednoduchost a svižnost. Aplikace umí bleskově vyplnit hesla automaticky do přihlašovacích políček, což je příjemné. Aplikace je zamčena otiskem prstu a v aplikace nelze vytvářet snímky obrazovky, což zajistí ochranu uložených hesel.

 

Sleduj na Instagramu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*