Živé tapety z mobilů Google Pixel ke stažení i pro jiné mobily

Google ve svých mobilech Google Pixel nabízí zajímavé živé tapety. Nejhezčí je především tapeta pohybující se planety Země a měsíce. Tapety bylo možné stáhnout pouze jako klasický obrázek bez animace, ale nyní je možné je konečně stáhnout a používat na úvodních a zamykacích obrazovkách Androidu. Musíte si stáhnout aplikaci Pixel Wallpapers 18, kterou však v Obchodu Play budete hledat marně.

 

Níže si můžete stáhnout tapety pro různé verze Androidu, ale upozorňuji, že ne na každém mobilu musí fungovat. Některé nadstavby Androidu si kvůli svému omezení s aplikací Pixel Wallpapers18 nerozumí. Problémy nejvíce hlásí někteří uživatelé mobilů značek Samsung a OnePlus.

Aplikaci jsem testoval na mobilech Nokia 8.1 a Nokia 4.2 s čistým systémem Android, HTC U12+ s nadstavbou HTC Sense a také na Huawei P30 Pro s nadstavbou EMUI. Jen u dvou mobilů s nadstavbou nebylo možné využít všech tapet. Na jiný problém jsem však nenarazil.

 

Jak postupovat?

  • Pokud nemáte čistý Android, tak si prvně stáhněte aplikaci Tapety z Obchodu Play
  • Stáhněte si z odkazů níže APK soubor aplikace Pixel Wallpapers 18 s tapetami do interního úložiště mobilu
  • Aplikaci najděte v úložišti pomocí správce souborů a nainstalujte ji
  • Nyní přejděte do aplikace Tapety, vyberte si živou tapetu dle libosti a nastavte ji na úvodní či zamykací obrazovku. Aplikace Tapety může požadovat některá oprávnění, která ji musíte udělit, aby vše správně fungovalo
  • Nyní by vše mělo fungovat

 

 

Pixel Wallpapers 18 ke stažení:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*