PanzerGlass má ochranná skla displeje a unikátní kryt pro Samsung Galaxy S10/S10+/S10E

Dánský výrobce PanzerGlass je znám tím, že poskytuje velice kvalitní nalepovací tvrzená skla na displeje. Ta často zachrání drahé displeje dnešních mobilních telefonů. Výrobce se snaží nabízet prémiové produkty a na vývoji skel a dalších produktů nadále usilovně pracuje.

 

PanzerGlass oficiálně oznámil, že do svého portfolia ochranných skel zařadil skla pro všechny nové modely řady Galaxy S10 od Samsungu. Jelikož modely Samsung Galaxy S10 nejsou zrovna nejlevnějšími, tak je uživatelé chtějí chránit. Výrobce na to myslel a mimo skel do své nabídky zařadil také unikátní kryt PanzerGlass ClearCase. Tyto unikátní kryty jsou dostupné také pro některé modely Apple iPhone.

Nejedná se však o obyčejné silikonové pouzdro, které najdete na AliExpressu za pár drobásků, ale o skutečně propracované pouzdro ze skla a silikonu. Okraje mobilu jsou klasicky chráněny díky silikonu, ale celá záda ochranného krytu jsou z tvrzeného skla o tloušťce 0,7 mm. Díky tomu nezanikne prémiový design mobilu. Skla míří do prodeje a v následujících dnech je najdete na větších e-shopech a prodejnách.

Stanovené ceny:

  • Skla Premium pro Galaxy S10 a S10+ za 1 199 Kč
  • Skla Premium pro Galaxy S10E za 899 Kč
  • Unikátní kryt ClearCase za 899 Kč

 

Mohlo by zajímat:

 

 

 

Zdroje: TZ, PanzerGlass.com

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*