Jak stahovat fotky a videa z OnlyFans?

Službu OnlyFans asi nemá moc smysl představovat. Uživatelé na ni nahrávají fotky a videa, která vystavují většinou za peníze. Stránka obsahuje ochranu, aby nebylo tak snadné obsah stahovat, ale jako vždy to možné je a není to tak složité. Níže najdete postup, jak stahovat fotky a videa z OnlyFans na mobilu i počítači.

 

Článek byl aktualizován dne 11. 3. 2023

Nejdříve upozornění:

Upozorňuji, že veškerý text a videa níže slouží výhradně informativně! Neslouží jako nabádání ke stahování, šíření či jiným nakládáním s autorsky chráněným obsahem.

 

Jak stahovat obsah na mobilu?

Pro mobily se systémem Android existuje více řešení, ale nejde si velký pozor na podvodné aplikace slibující funkci stahování z OnlyFans. Nejlepší a nejbezpečnější řešení je pravděpodobně stahování skrze internetový prohlížeč. Zapomeňte však na nějaké online downloadery plné příšerných reklam. Sáhnout můžete přímo po internetovém prohlížeči z Obchodu Play, kterým je Mozilla Firefox. Tento prohlížeč je v mnoha směrech pozadu a má pomalejší načítání, ale zas má své výhody. Jednou z nich je stahování video obsahu na různých webech.

Skenuj pro stažení Mozilla Firefox z Obchodu Play
 • Po úspěšné instalaci stačí ve Firefoxu přejít na OnlyFans.com a přihlásit se ke svému účtu
 • Stahování fotek je možné dlouhým podržením prstu na fotce. U videa je dobré video nejdříve spustit, pár vteřin nechat přehrávat a poté dlouze na něm podržet prst a stáhnout jej
 • Aby stahování větších souborů opravdu spolehlivě fungovalo a systém ho na pozadí neukončoval, je dobré u Firefoxu vypnout optimalizaci baterie a nejlépe povolit neomezené využívání internetu. To provedete třeba dle mého návodu – odkaz na návod.

 

Jak stahovat obsah na počítači?

Kdysi jsem tu psal o doplňku pro internetové prohlížeče, který stahování jakéhokoliv obsahu na OnlyFans umožňoval. Google jej však ze svého obchodu s doplňky nevratně odstranil a je tedy nutné hledat náhradu. Aktuálně je k dispozici doplněk: OnlyFans Downloader od vývojáře: of-dl. Jedná se o malý doplněk pro internetové prohlížeče Brave, Vivaldi, Opera, Google Chrome a další prohlížeče využívající Chromium. Testoval jsem ho právě v prohlížeči Brave, kde fungoval ukázkově.

 • Do svého prohlížeče nainstalujte doplněk OnlyFans Downloader skrze tento odkaz
 • Po jeho úspěšné instalaci doporučuji restartovat váš internetový prohlížeč
 • Přejděte na OnlyFans.com, přihlaste se ke svému účtu, najděte fotku či video a pod ním klikněte na tlačítko „Download“ a vyberte jeho rozlišení. Doporučuji vybrat rozlišení „Source“, které stáhne video v originálním rozlišení
 • To je vše

>>Mohlo by se vám také líbit:

2 komentář

 1. To možná fungovalo kdysi, teď ale vůbec 🙁

  1. Adolf Pupík

   Článek byl dnes aktualizován a doplněn o nové návody. ☺️✌️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*