OnePlus 8T – jak fotí zadní fotoaparáty?

OnePlus 8T na svých zádech nabízí lehce vystupující modul čtyř fotoaparátů s přisvětlovacím bleskem. Výrobce jako hlavní čip použil Sony IMX586 se 48 Mpx rozlišením, světelností f/1.7 a optickou stabilizací obrazu (OIS). Druhý fotoaparát je ultraširokoúhlý se záběrem 123°, rozlišením 16 Mpx a světelností f/2.2. Třetí je pro focení makra s 5 Mpx a poslední je monochromatický s 2 Mpx rozlišením. Posední dva fotoaparáty jsou tedy spíše jen do počtu.

A jak je na tom kvalita snímků? OnePlus 8T se rozhodně nesnaží být tím nejlepší fotomobilem na trhu, ale snímky jsou na tom velice dobře. Hlavní fotoaparát podává slušný výkon, nechybí mu detaily ani hezké barevné podání. Spokojený jsem byl jak s denními, tak i s nočními snímky. Hezké je i makro, tedy když jej pořídíte hlavním fotoaparát, nikoliv tím 5 Mpx pro makro. Ultraširokoúhlý fotoaparát za dobrých světelných podmínek je na tom také dobře, ale za horšího světla je znát úbytek detailů.

Vzhledem k ceně jsou na tom snímky tedy dobře a myslím si, že většina uživatelů bude spokojena. Vyzkoušet můžete také aplikaci Google Camera 8.1 (odkaz na článek), která nabízí jiná barevné podání snímků, noční režim Night-Sight a kvalitní portrétní režim.

Níže najdete fotky, které jsem nafotil mobilem OnePlus 8T s aplikací od výrobce, ale i právě zmíněnou Google Camerou 8.1. Čtěte tedy popisky pod fotkami.

Hlavním fotoaparátem
Ultraširokoúhlý fotoaparát
2x zoom
Google Camera
Makro hlavní fotoaparát
Hlavní fotoaparát
Ultraširokoúhlý fotoaparát
2x zoom
Google Camera
Noční režim
Google Camera – noční režim
Noční režim
Google Camera – noční režim
V šeru, hlavní fotoaparát
Ultraširokoúhlý fotoaparát
2x zoom
Google Camera – automatika

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*