OnePlus má nové hodinky OnePlus Nord Watch. Co nabízí?

OnePlus nestojí jen za povedenými mobily, ale i bezdrátovými sluchátky a hodinkami. Nově výrobce představil hodinky OnePlus Nord Watch, které si mohou užít majitelé mobilů se systémem Android, ale sáhnout po nich mohou i jablíčkáři s iOS 11 a novější verzí. Stačí si k nim stáhnout mobilní aplikaci a komunikace s nimi probíhá skrze Bluetooth 5.2.

Zdroje: fonearena.com

Hodinky nabízí 1,78palcový OLED displej s maximálním svitem 500 nitů. Jejich konstrukce má rozměry: 45,2 x 37,2 x 10,4 mm a zvýšenou odolnost s certifikací IP68. S dodávaným řemínkem dle výrobce hodinky váží 52,4 gramů.

Zdroje: Amazon

A co vlastně umí? Vlastně takové základnější funkce chytřejších hodinek. K dispozici je řada ciferníků, lze ovládat hudební přehrávač či spoušť fotoaparátů a k dispozici jsou různé sportovní funkce. Výrobce se chlubí počtem 105 sportovních režimů a cvičení s možností automatického rozpoznávání. Lze monitorovat srdeční tep 24/7, okysličení krve (spO2), menstruační cyklus a další obvyklé funkce.

Zdroje: Amazon

Telefonovat skrze hodinky pomocí Bluetooth u tohoto modelu hodinek nelze, ale na příchozí hovory a veškeré notifikace (upozornění z aplikací) budete upozorněni. Uvnitř konstrukce je akumulátor o kapacitě 230 mAh a měl by zajistit 10denní výdrž na jedno nabití.

V současné době není jasné, na jaké trhy se hodinky podívají. Indický Amazon je začne prodávat již 4. října 2022 za 4 999 INR – 1 545 Kč BEZ DPH a dalších nákladů.

Zdroje: Amazon
Zdroje: Amazon
Zdroje: Amazon
Zdroje: Equa leaks
Zdroje: Equa leaks
Zdroje: Equa leaks
Zdroje: Equa leaks

Zdroje: Telegram, Fonearea 1/2, Gsmarena, Amazon

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*