Mobily od Nokie již brzy dostanou nový Android 10

Google vydával verze systému Android s názvy sladkostí až do verze Android 9.0 Pie (koláč). To se ale změnilo a Google od názvů sladkostí opustil. Nová verze systému tedy nese oficiální název Android 10. Jaké mobily jej dostanou jako první?

Mezi prvními budou pochopitelně mobily Pixel od Googlu. Mobily značky Nokia začnou dostávat aktualizaci na Android 10 během 4. kvartálu roku 2019.  Rychlé aktualizace jsou výhodou programu Android One, do kterého jsou mobily od Nokie zapojeny.

 

Díky našim zkušenostem v rychlém poskytování aktualizací softwaru jsou telefony Nokia vždy na špici zařízení s nejnovějším systémem Android. Bylo to tak v případě verzí Android Nougat, Oreo i Pie. Stali jsme se také vůbec nejrychlejším výrobcem, který upgradoval z Android Oreo na Android Pie napříč všemi modely. Jak ukazuje náš nový plán aktualizací, v případě updatu na Android 10 chceme být ještě rychlejší. Jsme rovněž jediným výrobcem, který se 100% zavázal k tomu, že nejnovější systém Android 10 dodá na všechny aktuální přístroje z nabídky. Děkujeme rovněž našim fanouškům zapojeným do programu beta testování, kteří nám pomáhají v naplňování našich cílů a umožňují dělat naše telefony stále lepší a lepší.“ – sdělil Juho Sarvikas, Chief Product Officer, HMD Global

 

Zdroje: TZ

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*