MyInsta – Instagram aplikace bez reklam s funkcí stahování

Pro platformu Android existuje několik upravených Instagram klientů. Každý se snaží odstranit všechny reklamy na této sociální síti, odstranit různé prvky sbírající data z jiných aplikací a užitečná je i funkce pro stahování fotky/videa ve vysoké kvalitě bez jakéhokoliv vodoznaku. Známé projekty jsou Instander a AeroInsta. Instander však dnes už moc nemá smysl používat, protože vývojář aktualizace vydává extrémně pomalu. Je tu ještě AeroInsta, ale i nový projekt MyInsta. Stojí za vyzkoušení?

Nejdříve si přečtěte upozornění…

Důrazně upozorňuji, že tento článek slouží výhradně informativně. Nikoho nenabádá ke stahování, používání, šíření či tvorbě jakékoliv upravené aplikace. Nikoho dále nenabádá k porušování podmínek služby Instagram a jiných služeb od společnosti Meta. Pouze poukazuje na fakt, že nějaké také aplikace existují.

Jaká aplikace MyInsta je?

MyInsta vychází z oficiálního APK souboru aplikace Instagram. Vypadá tedy úplně stejně, jako oficiální aplikace, má stejné ovládání a nechybí ani čeština. Můžete používat Instagram bez omezení, ale zcela bez reklam ve feedu, v Instagram Stories i pod tlačítkem lupy. Nabízí také více soukromí uživatele, stahování fotek a videí z feedu, Instagram Stories i soukromých zpráv. Na rozdíl od dost jiných klientů je aplikace stále ve vývoji a dostává pravidelné aktualizace.

Pokud chcete Instagram bez reklam, s možností stahování a více soukromí, určitě mohu MyInsta doporučit. Samozřejmě nikoho nenabádám k porušování podmínek společnosti Meta. 😉 Dle mého názoru je lepši než ostatní podobné aplikace. Vývojáři se hlavně snaží vydávat časté aktualizace založené na nových verzích oficiální aplikace.

Projekt můžete podpořit

Projekt MyInsta je poměrně novým projektem a asi všem bude jasné, že to v budoucnu nebude mít lehké. Meta je obrovská společnost, které se v minulosti podařilo podobné projekty zrušit. Nejspíš proto distribuce MyInsta probíhá přes svobodnou službu Telegram. Pokud chcete, aby vývoj MyInsta pokračoval, je dobré vývojáře inspirovat. Můžete je klidně dobrovolně podpořit nějakým tím drobáskem ve službě BuyMeaCoffee.com.

Kde si mohu aplikaci MyInsta stáhnout?

MyInsta není oficiálním klientem a společností Meta vadí, že se reklamy a sledující prvky uživatele z aplikací Instagramu, WhatsAppu a dalších odstraňují. Snaží se s těmito aplikacemi bojovat tak, že se snaží zničit jejich distribuční kanály. Aplikaci tedy nenajdete na webové stránce, Githubu, ale na svobodné sociální síti Telegram. Tam budete také informováni, že vyšla nová verze, APK soubor stáhnout, spustit a vybrat možnost aktualizace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*