Již si můžete zahrát mobilní hru Mighty DOOM

Vydavatelství Bethesda má dnes pod svými křídly výbornou herní sérii DOOM. Tyto hry jsou dostupné nejen pro PC, Xbox nebo PlayStation, ale i pro přenosné a nevýkonné konzole Nintendo Switch. Nerozumím tomu, proč se tyto hry nedostanou třeba na mobily, když dnes slušné mobily mají pořádnou porci výkonu a připojení gamepadu je snadné.

Společnost Bethesda na svém Twitteru oznámila „novou“ mobilní hru Mighty DOOM. Moc však nejásejte, protože se nejedná o „plnotučný“ DOOM. Je to opravdu mobilní hra s jednoduchým ovládáním ve stylu nedávno představené hry Tomb Raider Reloaded. To však neznamená, že by se jednalo o špatnou hru. Vypadá docela pěkně a na nějaké zabití času v čekárnách nebo hromadné dopravě postačí.

Hra ve skutečnosti úplně nová není a už nějakou dobu je dostupná pro vybrané trhy, mezi kterými se ČR nebo SK nenachází. To se však mění a oficiálně vyjde pro platformy Android a iOS po celém světě zdarma, a to již 21. března 2023. V Obchodě Play se již můžete zaregistrovat a dostat informaci o tom, že hra vyšla. Nebo rovnou zaškrtnout možnost automatického stažení a instalace.

 

Co když nechci na vydání hry čekat?

Jestli nechcete čekat do 21. března a máte Android, tak hru si můžete zahrát už teď. Stačí si stáhnout APK soubor pocházející přímo z Obchodu Play a nainstalovat jej do mobilu. Vyžadováno není žádné zvláštní oprávnění nebo registrace. Hru po instalaci jen spustíte a můžete začít hrát.

APK soubor je stažen přímo z Obchodu Play, byl otestován antiviry a také na různých mobilech se systémy Android 13 a 12. Na všech nebyl s funkcí problém.

Zdroje: Twitter, Obchod Play, Bethesda

>>Mohlo by se vám také líbit:

1 komentář

  1. DÍÍÍÍÍK!
    Ale asi tak po 2-3hod. hraní mě to omrzelo..
    Furt dokola… eh teda furt rovně.. 😀 střílí to samo a furt to samý.. Ach..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*