Tomb Raider Reloaded si můžete zahrát ještě před vydáním

Tomb Raider je legendární herní série, kterou dnes zná snad každý. Pro mobilní platformy občas vyjde nějaká hra, ale kvalitních jich je pouze málo. Oznámeno bylo vydání nové mobilní hry Tomb Raider: Reloaded již v roce 2021. Objevovat se začíná však až teď a alespoň dle informací v Obchodě Play by měla vyjít pravděpodobně již 28. února 2023.

Tomb Raider: Reloaded je již v Obchodě Play, ale zatím jen v uzavřeném testování pro vyvolené. Prozatím se tedy můžete jen zaregistrovat a dostat informaci o vydání. Lze zvolit také možnost okamžitého stažení a instalace do mobilu po vydání hry.

Nechcete čekat? Pokud máte zařízení se systémem Android, tak čekat nemusíte a vyzkoušet si můžete Early Access verzi v0.28.0. Ta nemusí být ještě ve finální podobě a může tedy obsahovat nějaké ty chyby. Testoval jsem ji však na různých mobilech se systémy Android 13 a Android 12. Na všech fungovala bez problémů, bez nutnosti registrace či zvláštního oprávnění.

 

Jak na instalaci hry?

Jelikož hra ještě oficiálně nevyšla, musíte si stáhnout instalační APK soubor mimo Obchod Play, ten otevřít a následně aktualizovat. Instalace je snadná a mám k tomu i návod. APK soubor níže pochází přímo z oficiálního Obchodu Play a byl důkladně otestován.

  • Po stažení APk souboru se může stát, že se soubor sám přejmenuje a bude mít koncovku .ZIP. Tuto koncovku nejdříve odstraňte tak, aby soubor končil koncovkou .apk.
  • Po instalaci hry bylo na Androidu 12 nutné povolit přístup hry k úložišti, aby si hra mohla stáhnout potřebná data. Hra se alespoň v mém případě o udělení oprávnění sama nezeptala (tedy až na mobil s Androidem 13). Stačí si tedy otevřít nastavení dané hry. To se většinou najdete tak, že dlouze podržíte prst na ikoně hry/Informace o aplikaci/Oprávnění.
  • Stáhnout instalační APK soubor z AnonFiles
  • Stáhnout APK z Telegramu
  • Návod na instalaci APK souborů

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*