Lawnchair 2 – Příjemný launcher s šikovným nastavením a prostředím z Pixelu 3

Lawnchair Launcher napodobuje čistý systém Android a můžete jej ocenit na mobilech s nadstavbou, která ne každému vyhovuje. Launcher nabízí také celkem štědré možnosti přizpůsobení prostředí, což velká část uživatelů může ocenit. Vývojáři již pracují na druhé verzi, kterou si můžete vyzkoušet a stáhnout mimo Obchod Play.

 

Po vzoru Nova Launcher nabízí možnost nastavení či úplné odstranění dolního vyhledávacího pole Google. Lze si přizpůsobit widgety na domovské obrazovce, nastavit gesta poklepání/tahem prstu a také rozlišení ikonek či jejich velikost. V Lawnchair 2 Launcher si lze také libovolně měnit veškeré ikonky v prostředí, barvy a nabízí spoustu dalšího nastavení.

Pokud si tedy chcete vyzkoušet zajímavý launcher, který se podobá čistému Androidu, nabízí zajímavé nastavení a je dostupný zcela zdarma, tak Lawnchair 2 doporučuji vyzkoušet. Testoval jsem jej na mobilech HTC U12 Life a ASUS ZenFone Max Pro M2 (oba s Androidem 8 Oreo). Vše fungovalo bez problémů, ale jedná se o nedodělanou verzi a na některých mobilech můžete narazit na problémy.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*