Jak probíhá tisk fotek tiskárnou Instax Mini Link 2?

Fotoaparáty Instax jsou známé svou jednoduchostí. Není třeba nic zdlouhavě nastavovat, a to samé platí i o tiskárnách fotek této značky. Na test jsem obdržel nový model tiskárny Instax Mini Link 2, který umí vytisknout snímky o formátu 8,6 x 5 x 4 cm (celý snímek včetně rámečku) a 6,2 x 4,6 cm (jen samotný snímek). Výhoda je tedy v tom, že se používá úplně stejný fotopapír (film), jako v případě fotoaparátu Instax Mini 12.

 

Mobilní aplikace

Pro využívání tiskárny slouží bezplatná mobilní aplikace Instax Mini Link pro platformy Android a iOS. Obsluha aplikace je nesmírně jednoduchá, a ještě před tiskem vidíte, jak snímek bude na fotopapíře vypadat. Snímek tedy můžete oříznout, aplikovat na něj nějaký filtr, přidat samolepku s emotikonem či krátký text a upravit lze i jas a další prvky fotky. Samozřejmě si snímek můžete nejdříve upravit i v jiné aplikaci a uložit, poté jej vložíte do aplikace Instax Mini Link a vytisknout.

 

Jak probíhá tisk fotek?

U tisku fotek je to vlastně stejné, jako v případě fotoaparátů Instax. Líbí se mi, že tiskárnu Instax Mini Link 2 můžete mít při tisku klidně v ruce, položit ji na stůl ležatě jako na videu nebo díky nožkám na spodní části ji postavit. Je to jedno a ani v jednom případě nedojde k žádnému problému či poškození snímku. Tisk samotného snímku zabere jen pár vteřin. Tiskárna není ani nijak nadměrně hlasitá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*