Jak fotí sympatický mobil Vivo V21 5G?

Vivo V21 5G je zástupcem střední třídy, kde už se očekává, že mobil bude mít slušné zadní fotoaparáty. Mobil tedy nabízí hlavní 64 Mpx fotoaparát s optickou stabilizací obrazu (OIS) a světelností f/1.79. Druhý je ultraširokoúhlý s 8 Mpx rozlišením a světelností f/2.2. Poslední je pak spíše do počtu, protože má jen 2 Mpx rozlišení a slouží pro makro.

Hlavní fotoaparát podává na danou cenovou kategorii opravdu velice dobrý výkon. Spokojený jsem byl se slušným dynamickým rozsahem, dostatkem detailů i v rozích fotek a líbí se mi přirozené barevné podání. Jen za opravdu slunečného dne jsem se občas setkal s vyšší saturací fotek, ale nejednalo se o žádnou tragédii. Hlavním fotoaparátem se pak i skvěle fotí makro, kdy vám může dost pomoci 2x digitální zoom.

Ultraširokoúhlý fotoaparát je na tom také velice dobře a výrobci musím pochválit, že v rozích fotek není znát deformace, jak to u ultraširokoúhlých fotoaparátů bývá. Je jen škoda, že občas podává trošku studenější barevné podání, než je u hlavního fotoaparátů. Za horších světelných podmínek jsou snímky tímto fotoaparátem dobré, ale dost v nich mizí detaily a v noci bych sáhl spíše po hlavním fotoaparátu.

Články o mobilu Vivo V21 5G

Hlavní fotoaparát
Ultraširokoúhlý fotoaparát
Hlavní fotoaparát
Hlavní fotoaparát
2x digitální zoom
Ultraširokoúhlý fotoaparát
Hlavní fotoaparát
2x digitální zoom
Hlavní fotoaparát
2x digitální zoom
Bez nočního režimu
S nočním režimem
Noční režim
Noční režim
Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*