Jak fotí mobil HONOR 10X Lite?

Na zádech mobilu HONOR 10X Lite si můžete všimnout modulu čtyř fotoaparátů. Hlavní snímač nabízí 48 Mpx rozlišení se světelností f/1.8. Druhý je ultraširokoúhlý se záběrem 120°, rozlišením 8 Mpx a světelností f/2.4. Poslední dva fotoaparáty jsou spíše jen do počtu, protože nabízí 2 Mpx rozlišení a slouží pro makro a snímání hloubky ostrosti.

V tomto ročním období je testování fotoaparátů obtížné, protože venku je špatné světlo. HONOR 10X Lite však dobře fotí i za horších světelných podmínek. Fotkám nechybí věrohodné barevné podání či detaily. Velice spokojený jsem byl také s focení makra a ostření dotykem prstu na blízké objekty bylo spolehlivé. Jen pomoci umělé inteligence pod tlačítkem AI bych se kvůli přepalům barev raději vyhnul. Velice slušný je také noční režim, který odvádí výbornou práci a na danou cenovou kategorii jsou snímky nadprůměrné, i když si v nich lze všimnout digitálního šumu.

Hlavní fotoaparát
Ultraširokoúhlý fotoaparát
Hlavní fotoaparát
Hlavní fotoaparát
Hlavní fotoaparát
Hlavní fotoaparát
Ultraširokoúhlý fotoaparát
Hlavní fotoaparát v šeru
Ultraširokoúhlý fotoaparát v šeru
Noční režim
Noční režim
Noční režim
Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

3 komentář

  1. Mám ho a fotky super. Což je i vidět. Za mě je to fakt kvalita. Za tu cenu je to absolutní bomba

  2. Jako holku mě při kupování zajímal hlavně foťák a za mě je skvělý. Jak noční režim, tak clona, super makro režim nebo malování světlem. Jsem spokojená.. a další plus je, že baterie i při celodenním focení drží krásně.

  3. Pro mě je kvalitní foťák základ při vybírání telefonu a u Honoru jsem se nikdy nespálila. Telefon jsem si pořídila teprve nedávno, ale fotky jsou z něj opravdu skvělé!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*