IT Army Kit je nový nástroj pro DDoS útoky na ruské služby

Již od napadení Ukrajiny vznikla dobrovolnická organizace IT Army of Ukraine. Organizace stojí za mnoha útoky na služby v Rusku. Pomoc se jí hodí vždy a i starý počítač se může do různých útoků zapojovat. To organizace moc dobře ví a vytvořila několik nástrojů, aby se do útoků mohl zapojit každý. K útokům ji tedy vypomáhá celý svět. MHDDoS nástroj nadále plně funguje, ale pro většinu lidí bude asi lepší nový nástroj IT Army Kit.

Než budete ve čtení pokračovat…

Důrazně upozorňuji, že tento článek slouží výhradně informativně! Využívá tak práva na svobodu projevu, šíření a získávání informací. NIKOHO nemá za cíl nabádat k provádění jakéhokoliv kybernetického útoku ani stahování, šíření nebo používání jakéhokoliv nástroje nebo porušování zákona!

Proč vznikl IT Army Kit?

IT Army Kit chce nabídnou opravdu velice jednoduché používání, aby to zvládl i netechnicky zdatný uživatel. Již během prvotního nastavení umožňuje vybrat, o jaký počítač se jedná. Podle toho bude vytěžovat vaše internetové připojení. Nebude pak docházet k tomu, že vás používání nástroje na pozadí bude nějak omezovat. Autoři tedy chtějí, aby nástroj využíval co největší počet uživatelů, díky čemuž jsou útoky na ruské cíle silnější.

Jak je na tom nastavení nástroje IT Army Kit?

Nainstalovaný nástroj se sám spustí a budete vyzváni k nastavení jazyka. K dispozici není jen ukrajinština, ale naštěstí i angličtina. Stačí jen zadat o jaký počítač se jedná, aby nástroj nastavil vytížení sítě. Potřebovat budete i IT Army ID, a to získáte skrze Telegram bota @itarmy_stats_bot. Tam pro získání ID stačí kliknout na tlačítko „Start“ a případně ještě na „My ID“. Vygenerované ID stačí zkopírovat, vložit do nástroje IT Army Kit a pokračovat. V: „DDoS Modules“ a „DISTRESS“ je možné zakázat běh útoku při používání vaší IP adresy bez krytí a případné krytí IP skrze síť TOR (onion).

Na nástroji IT Army Kit je také výborné, že přímo v sobě ukrývá více nástrojů pro útoky. Každý má své výhody a je jen na vás, jaký si vyberete. Nejdříve je zapotřebí vypnout případný probíhající útok. Poté vlevo stačí kliknout na „DDOS Modules“ a v položce „Available Modules“ je nutné stáhnout moduly. Stačí si rozkliknout oblíbený nástroj DB1000N, MHDDOS PROXY (automaticky kryje IP adresu) nebo DISTRESS. Tam tlačítkem „DOWNLOAD AND INSTALL“ stáhnete a nainstalujete nejnovější moduly. V „Active Module“ si vyberete vámi požadovaný nástroj s nejnovějšími moduly, přejděte na hlavní obrazovku aplikace „Main“ a můžete zapnout útok.

Kde je IT Army Kit ke stažení?

IT Army Kit je nástroj volně dostupný pro Windows, macOS a Linux. Stačí ho stáhnout, nainstalovat a spustit. Je dost možné, že Windows Defenderu se nebude nástroj líbit, ale stačí ho povolit a není čeho se obávat.

„Jediná věc je nezbytná pro triumf zla, aby dobří lidé nic nedělali.“ – Edmund Burke

Zdroj: IT Army of Ukraine

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*