Internetový prohlížeč Vivaldi 5.4 přináší další šikovné funkce

Internetový prohlížeč Vivaldi se snaží od ostatních prohlížečů odlišit. Snaží se nabídnout vyšší soukromí bez personalizace reklam a dalšího sledování uživatelů, ale i úplné blokování reklam na webových stránkách, a to včetně videí např. na YouTube. Je také znám tím, že nabízí mnoho zajímavých funkcích, které také díky aktualizacím přibývají.

Prohlížeč Vivaldi s aktivním tmavým režimem

Byla vydána nová verze internetového prohlížeče Vivaldi 5.4, která přináší možnosti ztlumit jednotlivé panely či listy webových stránek. To se může hodit, pokud rychle potřebujete vypnout zvuk u daného panelu.

Zdroje: Vivaldi

Vivaldi také na rozdíl od jiných prohlížečů se snaží usnadnit práci pomocí různých gest. Ta lze provádět myší a využívat lze Rocker Gestures. Chcete si gesta přizpůsobit k obrazu svému? I to je ve Vivaldi možné, nastavení snadné a celé v češtině.

Zdroje: Vivaldi

Vivaldi má však i mnoho dalších šikovných funkcí, jako je zabudovaný e-mailový klient. Pro správu svých e-mailových adres tedy nemusíte stahovat žádného dalšího klienta a lze svou práci vyřizovat přímo z internetového prohlížeče. Do RSS čtečky si pak můžete uložit své oblíbené webové stránky, ze kterých chcete dostávat upozornění na nejnovější články. Žádný důležitý článek vám tedy neuteče.

Zdroje: Vivaldi

Potěší, že Vivaldi je kompletně přeložen do češtiny, výborně mu funguje synchronizace všech záložek, hesel či historie napříč zařízeními. Vivaldi není výborný prohlížeč jen pro počítače se systém Windows, Linux nebo Mac, ale dovolím si tvrdit, že se jedná o vůbec nejlepší prohlížeč pro mobilní telefony a tablety se systémem Android.

Zdroje: TZ

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*