Huawei Watch GT 3 konečně přichází na náš trh v pánském i dámském provedení

Huawei na náš trh uvádí dvojici nových hodinek Huawei Watch GT 3.Ty jsou k dispozici ve dvou velikostech, a to v pánské 46 mm a dámské 42 mm. Obě hodinky nabízí prémiové zpracování, hezký OLED displej s automatickou regulací jasu a také nový operační systém HarmonyOS 2.1.

Pánské hodinky mají větší 1,41palcový displej, zatímco pánská verze má 1,32palcový OLED displej. Příjemná je také váha hodinek 42,6 g/35g bez řemínku.

Rozhodně potěší, že hodinky mají 4 GB interní úložiště, které můžete využít pro uložení vlastní hudby. Hodinky mají také reproduktor, takže hudbu můžete poslouchat přímo z hodinek, ale reproduktor lze využít i pro hovory.

Hodinky se také chlubí slušnou výdrží na jedno nabití, kdy pánská větší verze údajně vydrží 14 dní na jedno nabití, zatímco dámská verze „jen“ 7 dní na jedno nabití. Ve spodní části hodinek se nachází také ukrytá Qi cívka, takže můžete využívat jakoukoli bezdrátovou podložku k nabíjení.

Huawei je také znám tím, že k novým zařízením přidává nějaký ten bonus, kterým jsou tentokrát sluchátka Huawei FreeBuds 4i. Za pánskou verzi zaplatíte 6 899 Kč s DPH. Za dámskou variantu v bílém také zaplatíte 6 899 Kč s DPH, ale k dispozici je i prémiovější varianta Light Gold Milanese za 7 799 Kč s DPH.

Zdroje: TZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*