Výběr vydařených aplikací z Huawei AppGallery

Huawei AppGallery je obchod s aplikacemi, kterým se výrobce bude snažit nahradit služby od Googlu a najdete jej v mobilech Huawei i Honor. Obchod se pomalu začíná plnit aplikacemi, a to i těmi z Česka. Jsou však i aplikace, které v Obchodě Play budete hledat marně, ale v AppGallery se nachází. V tomto článku se však budou vyskytovat i povedené aplikace, které můžete znát z Obchodu Play.

 

Epic Games

Jedná se o aplikaci, která slouží především ke stažení hry Fortnite. Ta se v Obchodě Play nenachází, protože vývojáři nesouhlasí s poplatky ze strany Googlu. Huawei má nejspíš podmínky přívětivější.

 

 

HD Tube Video Downloader

V Obchodě Play nenajdete aplikaci pro stahování videí z YouTube. Huawei však tyto aplikace nabízí a asi nejpovedenější je právě HD Tube Videos Downloader. Hned po spuštění aplikace stačí vyhledat video, klepnout na tlačítko “stáhnout” pod videem, vybrat si kvalitu a začít stahovat. Stažená videa najdete v galerii ve složce “NewPipe”.

 

 

Face App Old Age Face Camera

Jedná se o alternativu známé aplikace FaceApp. Její ovládání je jednoduché a je zcela zdarma. Pokud aplikaci neznáte, tak díky algoritmům můžete na pár klepnutí zestárnout. Velice zajímavé je, že z fotky můžete vytvořit i animaci (video), kdy se obličej pohybuje a může třeba mrkat.

 

 

Weather & Radar (Počasí a radar)

Tuto aplikaci používám již dlouho, protože se jedná o kvalitní aplikaci s předpovědí počasí i radarem. Prostředí je v češtině, snadno ovladatelné a nabízeny jsou i zajímavé články. V AppGallery je prozatím jen bezplatná verze, ale časem se snad dočkáme i té placené.

 

 

CZ Radio – Česká Online Rádia

Jsem moc rád, že se v AppGallery objevují i opravdu kvalitní aplikace z našich končin. Skvělým příkladem je aplikace CZ Radio, což je aplikace nabízející snad všechna onlinová rádia v ČR. Stačí si jen vybrat ze seznamu a poslouchat. O této aplikaci jsem již psal samostatný článek.

Sleduj na Instagramu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*