Nejlepší aplikace pro poslech CZ a SK online rádií? (Android)

Konečně máme tarify s neomezenými daty a můžeme si užívat streamování hudby. Pokud chcete poslouchat online rádia na mobilu, tak již několik let máte tu možnost. Oficiální aplikace rádiových stanic však nejsou moc kvalitní a obsahují reklamy. Jaká je tedy nejlepší aplikace?

 

Aplikací jsem zkoušel více, ale nejvíce si mi líbí aplikace od vývojářů Crystal Mission. V Obchodu Play najdete aplikací více, a to CZ Radio a SK Radio. Jedná se o bezplatné aplikace, které jsou doplněné jen malým snesitelným reklamním bannerem na spodní části. Zakoupit si můžete i Pro verzi za jednorázovou částku 120 Kč s DPH.

Na aplikaci se mi nejvíce líbí její jednoduché prostředí. Při poslechu můžete vidět název právě hrané písničky a využívat lze časovač pro automatické vypnutí, přidávání rádií do seznamu oblíbených a k dispozici je i přepínání kvality hudby. Někteří také mohou ocenit funkci budíku, která funguje velice dobře, nastavení je jednoduché a každé ráno budete probuzeni svou oblíbenou stanicí.

CZ/SK Radio není jen obyčejnou aplikací s jednou rádiovou stanicí, ale po rozklepnutí menu se zobrazí opravdu dlouhý seznam všech dostupných stanic k poslechu online.

Dostupnost aplikace:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*