Proč Samsung Galaxy S20 Ultra není vhodný na hraní her?

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G je vlajkovým modelem společnosti Samsung. Jedná se o ten nejvyšší model, který má spoustu chyb, jak se ukázalo hned po jeho uvedení na trh. Tento model momentálně testuji, takže jsem si do něj pochopitelně nainstaloval všechny možné aplikace, a také ty nejnáročnější hry.

Jak se ukázalo, tak Galaxy S20 Ultra 5G není mobil pro hraní her. Tedy alespoň v současné době… Má totiž velké problémy s procesorem Exynos 990. Samsung bohužel na našem trhu neprodává lepší variantu s procesorem Snapdragon, jak je tomu na trhu v USA.

Do mobilu jsem tedy nainstaloval mou oblíbenou hru Fortnite, což je v současné době vůbec nejnáročnější mobilní hra. V nastavení hry jsem si nastavil maximální možné grafické nastavení. Hned při prvotním spuštění hry jsem narazil na grafický problém, který můžete vidět na videu níže. Je to celkem nepříjemné, ale větším problémem je vysoké zahřívání mobilu, které způsobuje sekání hry a hra je tedy nehratelná.

Pevně doufám, že výrobce tento problém opraví. Od mobilu za 37 tisíc Kč bych očekával možnost si zahrát ty nejnáročnější herní tituly…

 

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*