HONOR představil tři vlajkové modely HONOR Magic3. Co nabízí?

Výrobce HONOR se již od mateřského Huawei zcela odtrhl, proto se na něj již nevztahují sankce ze strany USA. Po opravdu dlouhé odmlce o HONORu opět slyšíme a dnes výrobce představil nové vybavené vlajkové modely HONOR Magic3. Ty zaujmou svým designem, zadními fotoaparáty, přítomnými službami Google a NFC pro využívání bezkontaktních plateb.

Společnost představila hned tři modely, a to HONOR Magic3, Magic3 Pro a Magic3 Pro+. Nejvybavenější model zaujme především zpracováním svých zad, protože celý zadní kryt je keramický. Všechny modely pak mají konstrukci se zvýšenou certifikací IP68.

HONOR Magic3 Pro+

Všechny tři modely mají totožný OLED displej s úhlopříčkou 6,76palce, 120Hz obnovovací frekvencí a 1 344 x 2 772 px. Mobily zaujmou také 66W rychlým drátovým a verze Pro a Pro+ pak mají i 50W bezdrátové Qi nabíjení. Mobily mají také totožný akumulátor s kapacitou 4 600 mAh.

A co výkon? O ten se u klasické Magic3 verze stará výkonný Qualcomm Snapdragon 888. V případě vybavenějších modelů Pro a Pro+ pak v útrobách najdeme Snapdragon 888+.

HONOR Magic3 Pro

Hlavním lákadlem všech třech modelů jsou zadní fotoaparáty. Hlavní senzor nabízí 50 Mpx rozlišení se světelností f/1.9. Model Pro+ nabízí u tohoto fotoaparátu také optickou stabilizaci obrazu (OIS). Model Pro+ má také ultraširokoúhlý fotoaparát se 64 Mpx rozlišením a světelností f/2.4. U zbylých dvou modelů je ultraširokoúhlý fotoaparát 13 Mpx. Třetí fotoaparát je teleobjektiv, což znamená, že je určený pro zoomování. Ten má 64 Mpx rozlišení a 3,5x bezztrátový optický zoom. Výrobce se také chlubí tím, že dva vybavenější modely Pro a Pro+ umí 100x digitální (ztrátový) zoom. Poslední fotoaparát má také 64 Mpx rozlišení a je monochromatický, což znamená, že je černobílý. Ten slouží údajně pro focení za horších světelných podmínek.

Tak a jaké jsou ceny? Jelikož se jedná o vlajkové modely, tak nízkou cenu nečekejte. Klasická verze Magic3 by měla stát přibližně 22 800 Kč. Model Pro pak kolem 27 900 Kč. Nejvybavenější model Pro+ pak bude mít cenovku kolem 38 000 Kč.

HONOR Magic3

Zdroje: TZ

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*