HONOR Band 6 přichází na náš trh. Je to převlečený náramek od Huawei

HONOR na náš trh konečně oficiálně uvádí chytrý fitness náramek HONOR Band 6. Ten se snaží zaujmout větším 1,47palcovým OLED displejem, až 14denní výdrží na jedno nabití, měření hromady aktivit a také nízkou cenou 1 299 Kč s DPH.

Když se na náramek podrobně podíváte, tak zjistíte, že se jedná o převlečený náramek Huawei Band 6, což může někomu vadit. Na druhou stranu je náramek od HONORu levnější a pravděpodobně nabízí všechny funkce, jako náramek od Huawei.

„Uvedení našeho nejnovějšího fitness trackeru HONOR Band 6 odráží naši vzi přinášet na trh prémiové produkty pro ještě příjemnější monitoring zdraví a všech fitness aktivit,” dodává George Zhao, globální prezident a CEO společnosti HONOR. “Díky většímu displeji a vyspělým funkcím pro sledování zdraví bude cesta za vašimi cíli ke zlepšení fyzické a psychické kondice nejen jednodušší, ale i zábavná a cenově dostupná.“ – TZ

Zdroje: TZ

>>Mohlo by se vám také líbit:

3 komentář

  1. Vzhledově vypadá fakt moc hezky.. mám už delší dobu nižší verzi HONOR bandu, která je super.. ale myslím si, že už je čas vyměnit za novější.

  2. Už se nemůžu dočkat až mi dorazí 🙂 Moc se na ně těším!

  3. Určitě ho půjdu očíhnout a uvidíme. Ale jestli je jeho výdrž baterie opravdu taková, tak do něj asi půjdu 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*