Honor 9 přichází na náš trh. Co nabízí?

Čínský výrobce Huawei stojící za značkou Honor si dává v poslední době opravdu záležet a Honor 8 si v recenzi odnesl velmi kladné hodnocení. Tento rok ale výrobce musel přijít s novou vlajkovou lodí a tou je Honor 9. Ten byl představen v Berlíně na veletrhu MWC 2017 a snaží se nabídnout nejlepší poměr cena/výkon. Cena je stanovena na necelých 13 000 Kč a do prodeje přišel 27. června 2017.

Modrá a stříbrná varianta – Honor 9

Honor 9 chce navázat na úspěch, který měl jeho loňský bráška Honor 8. Láká tedy na elegantní design a tělo je tvořeno z lesklého skla, jak tomu bylo u předchůdce. Podle fotek z tiskové zprávy se bude jednat o sklo, které na světle bude vytvářet nádherné efekty. Na design byl tedy kladen velký důraz, jak je již u Huawei/Honor zvykem. Rámeček je pochopitelně z hliníku.

Design ale není vše a Honor 9 jako správná vlajková loď musí nabídnout také pořádnou porci hardwaru. Hardware je totožný, jak u povedeného mobilu Huawei P10. Nabízí tedy dvojici čoček fotoaparátu. Jedna čočka má rozlišení 12 Mpx a jedná se o RGB čočku, která fotí barevně a má optickou stabilizaci obrazu. Druhá čočka má 20 Mpx a jedná se o monochromatickou čočku, která umí fotit černobíle. Stejně jako Huawei P10 nechybí ani dvojitý bezztrátový zoom.

Honor 9 nabízí také netradiční úhlopříčku displeje a to 5,15″ (palců). Jedná se o IPS displej s FullHD rozlišením (1080px). O výkon se postará procesor vlastní výroby Huawei Kirin 960 a 4 GB RAM. Nechybí ani 64 GB interního úložiště, které je možné dále rozšířit pomocí MicroSD karet. Nabídne hybridní slot, který umožní používání DualSIM a nebo jedné SIM a MicroSD kartu.

Srovnávací tabulka z tiskové zprávy
Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*