HiFiMAN na Audio Video Show 2022 ukázal kvalitní sluchátka s dřevěným designem

Výrobce HiFiMAN na akci Audio Video Show 2022 v Praze měl vystavená kvalitní sluchátka pro náročné. Měl jsem tedy možnost si prohlédnout, a hlavně vyzkoušet i zvuk uzavřených hight-endových sluchátek Hi-FiMAN HE-R10P a HiFiMAN Ananda.

 

Sluchátka s dřevěným designem

Náhlavní sluchátka HiFiMAN HE-R10P zaujmou hned na první pohled, a to díky mušlím s dřevěným designem. Výrobce sáhl také po kůži a musím říci, že sluchátka jsou velice pohodlná, a to i na uších. Nejsou ani těžká a dle stránek výrobce váží 495 gramů. Pohlcující je také zvukový přednes sluchátek, což je pochopitelně to nejdůležitější.

Sluchátka jsem měl možnost bohužel vyzkoušet jen krátce, ale byl jsem z nich nadšený. Ještě aby ne, když jejich cena je dle stránek výrobce (odkaz) stanovena na $5 499 (asi 130 040 Kč bez DPH). Pokud však chcete levnější podobná sluchátka, tak i na českém e-shopu si lze zakoupit HiFiMAN HE-R10D (odkaz) za snesitelnější cenu 35 990 Kč s DPH.

 

 

 

HiFiMAN Ananda

Výrobce měl vystavená také sluchátka HiFiMAN Ananda, která sice také míří na náročnějšího uživatele, ale jsou již dostupnější. V době psaní tohoto článku je bylo možné zakoupit na e-shopu v akci za 17 490 Kč s DPH (odkaz).

Tento model je určený také pro bezdrátový poslech s mobilním telefonem či jiným zařízením. Jsou také lehká a váží 399 gramů. Po krátkém vyzkoušejí také mohu říci, že hrají velice slušně a příjemně se nosí.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*