AQ na Audio Video Show 2022 ukázal nádherné reprosoustavy, gramofony i zesilovače

Výrobce AQ asi není třeba nějak zdlouhavě představovat, protože se jedná o poměrně známého výrobce reprosoustav, ale i dalších produktů zaměřující se na audio. Přímo pod značkou AQ (Acoustique Quality) v současnosti narazíte právě na reprosoustavy, různé zesilovače, signálové kabely, reproduktorové kabely a další výrobky. Výrobce se ve svých propagačních materiálech také chlubí tím, že jeho reprosoustavy jsou skutečně vyráběny v České republice a je na ně pětiletá záruka.

Zavítal jsem na Audio Video Show 2022 v Praze, kde měl svou výstavu právě také výrobce AQ. Na té jsem měl možnost si detailně prohlédnout i poslechnout produkty AQ, ale i jiných značek spadajících pod tohoto výrobce.

Pod značkou AQ bylo k vidění dost nádherných reprosoustav v hezkých barevných provedeních. Nadšený jsem byl také z designu gramofonů pod značkou Pro-Ject. Gramofony je možné si zakoupit v různém cenovém rozmezí a také v různých barevných variantách. Zajímavý je také model Pro-Ject 6perspeX SB s průhledným krytem. Možnost byla si prohlédnout i zesilovače Arcam a kvalitní kabely Audioquest.

Níže najdete snímky různých výrobků, které jsem na výstavě AQ pořídil. Produkty s cenami najdete přímo na stránkách výrobce (odkaz).

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*