Sennheiser na Audio Video Show 2022 ukázal sluchátka, ze kterých se posadíte na zadek

Na akci Audio Video Show 2022 v Praze nechyběl ani německý výrobce Sennheiser. Tohoto výrobce mám moc rád, protože i za dobré ceny nabízí kvalitní zpracování, a především skvělý zvuk. Na akci bylo možné vidět bezdrátová špuntová i náhlavní sluchátka, soundbar, ale tím největším skvostem jsou audiofilní sluchátka.

Sennheiser HD 820 a Sennheiser HD 800 S

Oba modely těchto sluchátek míří na opravdu náročné uživatele, co hudbou skutečně žijí a chtějí si ji opravdu vychutnat třeba i skrze zesilovač Sennheiser HDV 820. U obou sluchátek můžete očekávat precizní konstrukční zpracování, na hlavě drží výborně a náušníky jsou neskutečně příjemné.

Na renderech si můžete všimnout nějaké té podoby obou modelů, ale model HD 820 má na sobě tvrzené sklo. Je také třeba si vysvětlit, že sluchátka jdou na poslech hudby trochu jinak. Model HD 820 jsou uzavřená sluchátka, zatímco HD 800 S jsou otevřená.

HD 820 vlevo/HD 800 S vpravo – zdroje: Sennheiser

Hodnotit kvalitu zvukového podání je nesmírně složité, protože každý hudbu vnímáme trochu jinak a máme i odlišné preference. Jelikož jsem však měl možnost oba tyto modely porovnat, tak osobně preferuji rozhodně model HD 820. Má neskutečný zvuk, ze kterého se po vyzkoušení posadíte na zadek a za svá sluchátka s logem jablíčka se budete stydět.

Sennheiser HD 820
Sennheiser HD 820
Sennheiser HD 820
Sennheiser HD 820
Sennheiser HD 820

 

 

 

Sennheiser EPOS ADAPT 660 AMC

Hezká podívaná byla také na sluchátka Sennheiser EPOS ADAPT 660 AMC, protože ta zdobilo logo automobilové společnosti Aston Martin. Na sluchátkách není hezké jen logo automobilky, ale také nádherné zelené prvky. Příjemné jsou také náušníky sluchátek a lze je pohodlně složit.

Sluchátka slibují vysokou kvalitu zvuku, a to včetně toho bezdrátového a nechybí ani oblíbené potlačení okolního hluku se systémem NoiseGard Hybrid Adaptive ANC. Výrobce se také chlubí, že při vývoji těchto sluchátek byl brán zřetel na kvalitní komunikaci. Na sluchátkách jsou tedy i kvalitní mikrofony a pro komunikaci je prý využívají i piloti týmu Aston Martin F1 při závodech.

Sennheiser EPOS ADAPT 660 AMC
Sennheiser EPOS ADAPT 660 AMC
Sennheiser EPOS ADAPT 660 AMC

 

 

Sennheiser MOMENTUM 3

Sennehiser MOMENTUM 3 jsou na našem trhu nějakou dobu a abych byl upřímný, tak na produktových snímcích/renderech se mi zrovna moc nelíbila. Na živo však vypadala vážně krásně a na oficiálních e-shopu jsou dostupná v tmavém i světlém provedení.

Zdroje: Sennheiser

Tato sluchátka se nesnaží nabídnout co nejvíce okolních blbůstek, jako jsou třeba ovládací dotyková gesta, ale zaměřují se především na kvalitu zvuku a také konstrukční zpracování. Na sluchátkách je vidět, že výrobce u nich skutečně přemýšlel. V rozloženém i ve složeném stavu se krátké kabely mezi mostem a mušlemi nijak nenapínají, takže se časem nepoškodí. Nadšený jsem byl i z jejich zvukového podání, kterým si myslím, že velkou část konkurence do 10 tisíc Kč rozdrtí.

Sennheiser MOMENTUM 3
Sennheiser MOMENTUM 3
Sennheiser MOMENTUM 3
Sennheiser MOMENTUM 3

 

 

 

A co nějaké ty špunty do uší?

Sennheiser ukázal také bezdrátová špuntová sluchátka do uší. K vidění byl třeba nový model MOMENTUM True Wireless 3, který na první pohled zaujme nabíjecí krabičkou potaženou látkou, díky čemuž vypadá elegantně a působí dražším dojmem. Sluchátka slibují kvalitní bezdrátový poslech hudby, potlačení okolního hluku, možností upravit si zvuk, odolností s certifikací IPX4 a dlouhou výdrží na jedno nabití.

Mezi dalšími dostupnějšími sluchátky nechyběl model Sennheiser CX Plus True Wireless, CX Plus SE True Wireless nebo SPORT True Wireless a další modely. U sportovního modelu je zajímavá ploutvička z odolné gumy, která slouží pro lepší uchycení v uchu a lze ji v případě potřeby sundat.

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3
Sennheiser CX Plus SE True Wireless
Sundavání gumové ploutvičky ze sluchátka Sennheiser SPORT True Wireless

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*