Greenmanií v Ulož.to Disku získáte data pro rychlé stahování zdarma

Služba Ulož.to prošla výraznou změnou a nyní nese název Ulož.to Disk. Chce konkurovat zavedeným cloudovým službám a snaží se nabídnout více soukromí svým uživatelům. Konkurence totiž veškeré nahrané soukromé soubory analyzuje. Nabízí také velký prostor pro zálohu dat, ale stále nabízí i stahování veřejných souborů od jiných uživatelů. Pokud budete chtít stahovat rychle, hodí se mí nějaká ta data (kredity). Víte o tom, že nějaká ta data pro stahování si můžete i „vyklikat“ zdarma?

Jak mohu data pro stahování dostat zdarma?

Služba Ulož.to kdysi nabízela možnost získávat data (kredity) pro stahování tím, že si ostatní od vás budou stahovat soubory. To stále funguje, ale využít můžete i získání dat jednoduchou hrou. Již nějakou dobu je možné ve službě vidět hru Greenmania. Ve hře máte k dispozici vodu, a tu musíte využít pro zalití květin. Zalitím se vám nová květina ukáže ve vašem seznamu a kliknutím na její název se o ní můžete dočíst více informací na české Wikipedii. Pokud máte Ulož.to ve slovenské nebo anglické jazykové mutaci, budou odkazy na Wikipedii v těchto jazycích. Dozvíte se tak zajímavé informace o dané rostlině, ale získáte i data pro stahování zdarma. Zalitím dvou květin jsem během testu získal 9 GB dat pro stahování veřejných souborů, což využitelné rozhodně je.

Kde hru Greenmania na Ulož.to Disku najdu?

Hru Greenmania si na svém účtu musíte aktivovat. To můžete udělat na stránkách Uloz.to/garden, ale tuto možnost najdete i v: Kliknutím na obrázek profilu vpravo nahoře/Nastavení/Affilate programy.

Upozornění na novou vodu pro zalévání

Aby květiny bylo možné zalévat, bude k tomu zapotřebí mít vodu. Informace o srážkách se dozvíte rozkliknutím stavu vody. Po aktivaci hry Greenmania bude aktivní i oznámení na novou vodu, a to formou e-mailu. Pokud by vám to vadilo, můžete oznámení zakázat, a to těmito kroky:

  • Klikněte na ikonu vašeho profilu vpravo nahoře
  • Přejděte do: Nastavení/Oznámení
  • Zde si povolte či zakažte oznámení dle svých potřeb

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*