Jak na mobilu Huawei/HONOR spravovat Google Drive, DropBox, OneDrive a další

Mobily značek Huawei a HONOR již nemohou mít Google služby, takže přijdete i o oficiální aplikaci Google Drive. Tu jsem nainstaloval skrze APK, ale přesto se mi ji nepodařilo zprovoznit. Našel jsem však jiné řešené, které funguje bez problémů. To samé se týkalo služeb OneDrive a DropBox. Všechny zmíněné aplikace níže jsem testoval na mobilech Huawei P40 Pro a HONOR 9X Pro.

Google Drive, DropBox, OneDrive v jedné aplikaci

Pokud chcete využívat Google Drive, tak si musíte projít tím, že do aplikace File Commander přihlásíte svůj cloud. Pokud chcete využívat OneDrive či DropBox, tak se mrkněte spíše na řešení níže v článku.

 • Stáhněte si aplikaci SAI z APKPure.com
  Naskenuj pro stažení aplikace SAI

   

 • Stáhněte si aplikaci File Commander, což je povedený správce souborů, který zvládá správu cloudových služeb. – Stáhnout APK

  Skenuj pro stažení File Commander
 • Spusťte aplikaci SAI, dole klepněte na tlačítko „Install APKs“, přejděte do složky „Download“, najděte staženou aplikaci File Commander, klepněte na ni (označte) a následně klepněte na tlačítko „Select“. Teď už stačí jen všechno povolit a aplikaci instalovat.
 • Teď už můžete spustit nově nainstalovanou aplikaci File Commander, vlevo nahoře klepnout na menu a následně na „Add cloud“. Vyberte si cloudovou službu, kzerou chcete spravovat a přihlašte se.
 • Když už máte přihlášení ke svému účtu hotové, tak své úložiště můžete spravovat. Stačí jen aplikaci File Commander spustit a hned na úvodní obrazovce najdete složku svého cloudového účtu. Soubor do cloudu uložíte tak, že ve správci souboru či galerii fotek stačí soubor označit, dát sdílet a vybrat aplikaci File Commander, kde najdete svůj cloud.

 

 

OneDrive

Instalace samotné aplikace pro OneDrive je velice snadná. Stačí si stáhnout APK soubor aplikace Microsoft OneDrive z APKPure, nainstalovat a začít používat. – Odkaz na APKPure

Skenuj pro stažení OneDrive

 

 

DropBox

U DropBoxu je řešení úplně stejné, jako u OneDrive. Stačí si stáhnout APK soubor aplikace, ten nainstalovat a aplikaci můžete vesele používat. – Odkaz na APKPure

Skenuj pro stažení DropBoxu

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*