HTC spouští předplatitelský program Viveport Infinity

Tchajwanského výrobce HTC můžete znát ze světa mobilních telefonů, kde se mu po finanční stránce zrovna moc dobře nedaří. Výrobce se však zaměřuje také na virtuální realitu a nabízí kvalitní headsety HTC Vive, které si zasluhují oblibu po celém světě. Společnost oficiálně oznámila spuštění očekávané službu HTC Viveport Infinity.

 

 

Jedná se o předplatitelskou službu, která vám nabídne více zážitků z virtuální reality. Službu si budete moci předplatit za 399 Kč/měsíc nebo 2 999 Kč/rok. Předplatitelé si budou moci užívat neomezený přístup k více jak 600 aplikacím a hrám. Příjemné budou také 10% slevy, víkendové akce a speciální nabídky na placené tituly zdarma. Služba bude dostupná pro headsety HTC Vive, Oculus Rift a pro majitelé nezávislých headsetů využívající platformu Vive Wave.

„Vytvořili jsme nový model distribuce VR obsahu, který uživatelům dává možnost neustálého objevování nových zážitků, aniž by museli jednotlivé tituly zakoupit.” řekl prezident obchodu Viveport Richard Steiber. „Věříme, že výhodný a pohodlný přístup k obsahu fanoušci ocení. Těší nás také rostoucí zájem, díky kterému můžeme vývojářům nabídnout široké publikum a nyní i vyšší podíl na tržbách.“

 

 

Zdroje: TZ

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*