Máte levný mobil? Vyzkoušejte Google Camera Go

Velká část uživatelů si mobilní telefony vybírají podle kvality fotoaparátu. Čím více peněz zaplatíte, tím lepší fotoaparát dostanete. Co když ale mám levnější mobil třeba z 2-3 tisíce Kč? I takové mobily mohou poměrně dobře fotit a pomoci může nová aplikace Google Camera Go.

 

Google Camera Go byla představena společně s levným mobilem Nokia 1.3. Jedná se o základní model, který pochopitelně nenabídne dech beroucí kvalitu fotoaparátu. To se však aplikace od Google snaží změnit a zkusí z fotoaparátu vytáhnout něco víc.

Pokud tedy máte levný mobil, tak aplikaci Google Camera Go můžete bezplatně vyzkoušet. Prostředí je celé v češtině a aplikaci nechybí ani funkce portrétního režimu s rozostřeným pozadím. Navíc po instalaci celá aplikace zabírá pouze kolem 24 MB.

Aplikaci jsem testoval na mobilech Nokia, kde funguje velice dobře. Vyzkoušet ji však můžete i na mobilech jiných značek, protože mi fungovala i na mobilu Samsung s procesorem Exynos a mám potvrzenou funkčnost i na mobilech Huawei/Honor s procesory Kirin.

Google Camera Go ke stažení

>>Mohlo by se vám také líbit:

1 komentář

  1. Ať žije skvělá Open Camera Marka Harmana!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*