Na mobily Vivo v Evropě přichází Funtouch OS 13 postavený nad Androidem 13

Vivo ve svých chytrých mobilech nabízí operační systém Android se všemi potřebnými Google službami, který si však výrobce sám upravuje. Přináší tak svůj vzhled, nějaké ty aplikace a příjemné funkce. Uživatelé mobilů Vivo se mají na co těšit, protože výrobce již oficiálně oznámil aktualizace na nové prostředí FuntouchOS 13 se systémem Android 13.

Zdroje: Vivo.com

FuntouchOS 13 přináší nové funkce personalizace prostředí, změna barev monochromatických ikon a změnu barev v uživatelském prostředí. Využít umí i barvu z nastavené tapety. Upraveny jsou také předinstalované mobilní aplikace od výrobce, jako je aplikace fotoaparátu a správce iManager s novou funkcí Phone cooling pro uchlazení procesoru. Upravena byla i aplikace pro editaci videa a rozhodně potěší lepší správa aktivních aplikací.

Vivo se vrhlo také do funkcí pro lepší zabezpečení. Představilo funkci připínání aplikací, díky čemuž zdrží spuštěnou jen jednu aplikaci a někdo jiný, než uživatel se do jiných aplikací zkrátka nedostane. Bezpečně tak můžete někomu půjčit svůj mobil s vámi vybranou aplikací. Zabezpečit lze nově i fotky a videa.

Kdy váš mobil Vivo dostane aktualizaci na nový systém? To se můžete dočíst v samostatném článku – odkaz na článek.

Zdroje: Vivo.com
Zdroje: Vivo.com
Zdroje: Vivo.com
Zdroje: Vivo.com

zdroje: TZ, Vivo.com

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*