Energizer chystá mobil, který kopíruje novodobou Nokii 3310

Výrobce baterií Energizer se vrhl na trh mobilních telefonů. Ukázal své chytré telefony a začínají se objevovat informace o novém tlačítkovém mobilu Energizer Energy E240S, který se dle renderů dost inspiroval tlačítkovou Nokií 3310 (2017). Nabídne však podporu LTE včetně voLTE a větší kapacitu akumulátoru (baterie) o kapacitě 2000 mAh.

Údajně chystaný model oznámil francouzský Avenir Telecom. Měl by nabízet velmi podobný design, jak novodobá „3310tka“. Nejpodobnější je především čelní část včetně tlačítek, která se ale trošku liší. Pod 2,4″ (palce) TFT QVGA barevným displejem můžeme vidět prostřední tlačítko, které bude pravděpodobně sloužit pro rychlé zapnutí svítilny.

 

 

Na člení straně nalezneme dokonce selfie kamerku, kterou Nokia nemá. Nabízí pochopitelně slabé rozlišení 0,5 Mpx, které je vhodné spíše na videohovory. Na horní části zad nalezneme čočku 2 Mpx fotoaparátu, LED blesk pro focení za horšího světla či využívání svítilny a také hlasitý reproduktor. Chybět nebude ani 3,5 mm jack, ale jeho umístění zatím není jasné.

 

 

Co se paměti týče, tak ta je na dnešní dobu pochopitelně chabá, ale u takového mobilu zcela běžná a nabízí 512 MB. Interní úložiště lze rozšířit pomocí MicroSD karty. O výkon by se měl starat procesor Spreadtrum SC9820W a 4 MB RAM. Chybět dále nebude ani Bluetooth 2.1 pro odesílání/přijímání souborů a operační systém MocorDroid 4.4.4.

 

 

Zdroje: Gizmochina

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*