Co se mi líbí na mobilech Realme?

Výrobce Realme je na našem trhu jen chvilku, přesto se mu již podařilo pořádně zavařit konkurenci. Už teď se jedná o nejrychleji rostoucí značku a na našem trhu patří do TOP 4 nejprodávanějších mobilů. Realme 8 5G je dokonce nejdostupnějším mobilem s podporou sítí páté generace (5G) na trhu. Co se mi ale na mobilech Realme líbí nejvíce?

U mobilů Realme mám rád rychlost, kterou jsem si při testech mobilů užíval. Jsou rychlé především díky dobré optimalizaci operačního systému Android, dostatkem výkonu a také displeji s 90 Hz obnovovací frekvencí. Realme má i modely se 120 Hz, což je dle mého názoru už zbytečnost, ale těch 90 Hz bych rád viděl i u dostupných mobilů konkurence.

Výrobci musím pochválit také skvělou citlivost antén, a také podporu všech sítí 5G a LTE. Spokojený jsem také s Bluetooth, které mi funguje se všemi zařízeními (sluchátky, reproduktory, rádii, mobily, notebooky…), což se třeba o konkurenčním Xiaomi rozhodně říci nedá.

To, co jsem si opravdu oblíbil je rychlost nabíjení. Třeba 50W rychlé nabíjení u modelu Realme 8 Pro je velice příjemnou záležitostí. A zrovna u tohoto modelu se mi líbí i opravdu malý průstřel selfie kamerky v rohu displeje.

I když nejsem zrovna fanoušek nadstaveb systému Android, tak Realme UI se mi líbí. Systém je krásně svižný, optimalizovaný a nabízí spoustu možností. Líbí se mi třeba podrobnější rozložení ikonek na ploše. Snadno lze měnit i vzhled ikon a přehledné je i nastavení telefonu.

Už teď je Realme opravdu dravým výrobcem, který má rozhodně co nabídnout. Mám rád také samotná balení mobilů, protože se v nich nachází rychlé nabíjecí adaptéry, a také ochranné silikonové kryty, což velká část konkurence nenabízí.

Všechny články o mobilu Realme 8 Pro

Všechny články o mobilu Realme 8 5G

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*