Minecraft Classic lze hrát zdarma v internetovém prohlížeči

Minecraft Classic

Minecraft oslaví neuvěřitelných 10 let a pyšní se obliby po celém světě. Hra se dostala jak na počítače, tak i herní konzole a mobilní platformy. Za hrou stojí švédské herní studio Mojang. Roku 2014 celou společnost však koupil gigant Microsoft za 2,5 miliardy dolarů.

Jako oslavu kulatého výročí byla spuštěna původní verze Minecraft Classic zcela zdarma. Nemusíte vůbec nic stahovat, protože hru si můžete zahrát přímo v internetovém prohlížeči na classic.minecraft.net. Nejedná se tedy o nejnovější verzi, kterou si na jednu ze zmíněných platforem můžete zakoupit. Pro zahnání nudy v práci či škole postačí.

 

>>Mohlo by se vám také líbit:

3 komentář

  1. Super, i v prohlížeči skvělá hratelnost. Kreativita už se těší jak půjde ven na špacír 🙂

  2. Dobrý den naše dítě má všechny možné stavebnice od lega Minecraft ale nikde v krabici od lega nebyl kupón pro stažení zdarma hry od Minecraft Mojang pocet editon z naše mínění když má všechny skládací hry od lega tak by mělo být i v lego krabici kupón s kódy pro stažení zdarma této uvedené a nabízené hry zdarma zákazníkům kteří tyto stavebnice kupují pro svoje děti.Dekuji za zaslání zdarma stažení této hry do počítače či do telefonu.Dekuji za zaslání odkazů a kódu pro uplatnění slevy -zdarma pro stálé zákazníky lego Minecraft.Dekuji S pozdravem Špaček -zakaznik Lego Minecraftu.

    1. Tady nejste na stránkách LEGA ani vývojářů Minecraftu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*