Alcatel 3T 10 – Tablet se SIM slotem a stereo reproduktory

Výrobce TCL Communication na MWC 2019 představil mobily Alcatel 3 (2019) a Alcatel 1S. Výrobce je ale znám i tím, že se snaží nabízet kvalitní tablety za zajímavé ceny a představil nový tablet Alcatel 3T 10. Ten se snaží zaujmout 10“ displejem a dvěma reproduktory. Na našem trhu se tablet začne prodávat během června za stanovenou cenu 5 990 Kč (229 eur).

 

 

Alcatel 3T 10 disponuje velkým 10“ (palce) IPS displejem s rozlišením HD+ (1 280 x 800 px) a poměrem stran 16:10. Pro pohodlné sledování filmů či seriálů uživatelé ocení také dva stereo reproduktory, které se nachází hned na čelní straně a míří přímo na uživatele. K tabletu lze také připojit reproduktor Audio Station s vlastním akumulátorem s kapacitou 2000 mAh. Díky němu bude zvuk ještě kvalitnější. Reproduktor Audio Station disponuje také 3,5 mm audio jack konektorem s AUX, nabíjecím MicroUSB a čtečkou paměťových karet.

 

 

Uvnitř tabletu se nachází akumulátor s kapacitou 4 080 mAh a lze jej nabíjet konektorem MicroUSB. O výkon tabletu se stará 2 GB RAM a k dispozici je 16 GB interní úložiště. Pro filmy a seriály lze paměť rozšířit pomocí MicroSD karty o maximální kapacitě 128 GB. Výrobce zatím nespecifikoval parametry procesory.

Výrobce do tabletu nasadil také nejnovější verzi operačního systému Android 9.0 Pie. Podle dostupných informací by měl tablet nabízet také slot pro NanoSIM kartu s plnou podporou 4G/LTE pásem a uživatelé si tedy budou moci užívat mobilní internet. Tablet dále podporuje standard 2,4 GHz Wi-Fi sítí, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display a úsporné Bluetooth 4.2.

 

Zdroje: TZ

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*