Zkuste povedené animované Wear OS ciferníky od s56321

Operační systém Wear OS se dostává do stále více hodinek a nabízí opravdu chytré funkce. Instalovat do hodinek s tímto systémem můžete nejen různé aplikace, ale také hromadu ciferníků. V nabídce jich je opravdu hodně a za zajímavými ciferníky stojí také autor s56321.

Autor s56321 v Obchodě Play publikoval čtveřici nových ciferníků pro chytré hodinky s Wear OS 3 a novější. Nesou název Animated Emoji a obsahují animované zvětšené emodži, které můžete znát z klávesnice Gboard. Animace vypadají na displeji hodinek vážně pěkně a mými favority je prase, pes a dinosaurus. Animací je vážně dost a všechny si můžete prohlédnout na stránce autora.

Ciferníky obsahují všechny podstatné informace, a to čas, datum, stav nabití hodinek a nastavit si můžete také různé komplikace (widgety). Každý ciferník obsahuje animací více. Stačí tedy přejít do úprav ciferníků na hodinkách, vybrat si animaci, upravit barvy nebo komplikace (widgety) dle svých potřeb.

Kde si mohu ciferníky stáhnout?

Všechny zmíněné ciferníky v článku nesou názvy Animated Emoji a jsou dostupné v Obchodě Play. Nejsou zdarma, ale za jednorázovou částku 55 Kč s DPH rozhodně stojí. Testoval jsem je na hodinkách Xiaomi Watch 2 Pro s Wear OS 3.5, kde fungují naprosto bez problémů. 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*