Widget krokoměru na mobilech Xiaomi i bez instalace aplikací

Mobilní telefony značky Xiaomi/POCO/Redmi dostávají velkou aktualizaci s novou nadstavbou MIUI 14. Velkých vzhledových změn na našem trhu není, ale sáhnout můžete třeba po nových widgetech. Mezi nimi se nachází třeba widget krokoměru, který vypadá a funguje dobře. Můžete mít tedy přehled o svých nachozených krocích, a to i bez nutnosti mít chytré hodinky nebo náramek.

V MIUI 14 se nachází nová aplikace Aplikační trezor, kde si můžete widgety umístit k obrazu svému. Využívat ji však vůbec nemusíte a widgety je možné umístit na klasické úvodní obrazovky. Záleží tedy jen na vás, kde widgety budete chtít mít. Jedná se sice o naprostou drobnost, ale funkce krokoměru může být fajn a není třeba stahovat aplikace třetích stran pochybného původu.

Jak umístit widget krokoměru bez instalace dalších aplikací?

  • Tahem dvou prstů vyvolejte možnost úpravy úvodních obrazovek
  • Vyberte možnost „Widgety“ a najděte widget krokoměru z aplikace Aplikační trezor
  • Nový widget s kroky by se měl zobrazit na úvodních obrazovkách. Aby však mohl kroky skutečně měřit a zobrazovat, je nutné mu to povolit. Klepněte na nový widget a povolte mu potřebná oprávnění. Kdyby to nefungovalo, můžete v mobilu najít aplikaci Aplikační trezor a tam vše povolit

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*