Xiaomi Smart Band 7 Pro – větší displej, NFC a GPS za nízkou cenu

Xiaomi se v prodeji chytrých náramků již dlouhé roky daří. Není se moc čemu divit, protože náramky mají užitečné funkce, již mají i češtinu a jsou dostupné za velice příznivé ceny. Na našem trhu je v prodeji náramek Xiaomi Smart Band 7 a výrobce nově představil vylepšenou verzi Xiaomi Smart Band 7 Pro.

Zdroje: Xiaomi

Nový model Xiaomi Smart Band 7 Pro nabízí monitoring okysličení krve (SpO2), srdeční tepu, spánku a dalších známých i sportovních aktivit. Chlubí se především větším OLED displejem s úhlopříčkou 1,64palce. Vzhledem k velikosti jsem na vážkách, zda mám zařízení stále považovat za náramek (když má v názvu slovo Band). Nejedná se spíš už o hodinky? Displej má rozlišení 280 x 456 px a jemnost 326 PPI. Podporuje také funkci Always-On, kdy máte zobrazený čas i na zhaslém displeji.

Opravdu hodně potěšující je zpráva, že náramek v sobě ukrývá NFC cívku pro využívání bezkontaktních plateb. Placení skrze náramky od Xiaomi funguje i u nás, tak předpokládám, že funkční bude i u tohoto modelu. Sportovci ocení také zabudovaný navigační systém GPS. Konstrukce náramku slibuje také zvýšenou odolnost 5ATM.

Xiaomi Smart Band 7 Pro v sobě ukrývá akumulátor o kapacitě 235 mAh. Výrobce slibuje až 12denní výdrž na jedno nabití, což je velmi slušné.

 

Cena a dostupnost:

Vzhledem k tomu, že náramky od Xiaomi se na našem trhu běžně prodávají, předpokládám, že se i tento model k nám brzy dostane. Česká cena v době psaní tohoto článku nebyla oficiálně ještě stanovena, ale v domovské Číně se prodává ta 399 CNY. To je po přepočtu asi 1 410 Kč bez DPH.

Zdroje: Xiaomi
Zdroje: Xiaomi
Zdroje: Xiaomi
Zdroje: Xiaomi
Zdroje: Xiaomi

Zdroje: TZ, gadgets360.com

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*