Xiaomi Buds 4 jsou nová pecková sluchátka v hezké nabíjecí krabičce

Xiaomi představilo nové mobily Xiaomi 13, chytré hodinky Xiaomi Watch S2, ale i bezdrátová sluchátka Xiaomi Buds 4. Ta je možné připojit s jakýmkoliv operačním systémem, poslouchat hudbu, ale díky integrovaným mikrofonům i telefonovat.

Xiaomi Buds 4 se ukrývají v hezké nabíjecí krabičce. Sluchátka s krabičkou jsou dostupná ve třech barevných provedeních a asi nejzajímavější je právě zelená verze. K dispozici jsou však i v černé a bílé verzi. Jedná se vlastně o pecková sluchátka, která mají stále své fanoušky. Používat je totiž mohou lidé, co nesnesou špunty do uší a pecky jsou vlastně lepší třeba do práce, aby bylo možné u počítače pracovat, ale i poslouchat okolí.

  • Váha každého sluchátka: 4,4 g
  • Rozměry sluchátek: 18,62 x 30,68 x 19,70 mm
  • Váha nabíjecí krabičky: 37,65 g
  • Rozměry nabíjecí krabičky: 50,90 x 58,09 x 26,98 mm
Zdroj: Xiaomi
Zdroj: Xiaomi

U většiny sluchátek mají zvýšenou odolnost jen samotná sluchátka, která by měla odolat třeba potu či nějaké to zmoknutí. V případě Xiaomi Buds 4 mají sluchátka certifikaci zvýšené odolnosti IP54, ale i krabička má odolnost IPX4.

Xiaomi Buds 4 je možné údajně připojit nejen k mobilu s Androidem, ale i iOS a počítačům s různými systémy. Připojují se skrze Bluetooth 5.3, podporují kodeky: AAC, SBC, LHDC a dosah bezdrátového připojení je do deseti metrů.

V každém sluchátku se nachází akumulátor o kapacitě 35 mAh, zatímco v nabíjecí krabičce je akumulátor o kapacitě 480 mAh. Nabíjení pak probíhá oboustranným konektorem USB-C a výdrž na jedno nabití se odvíjí podle toho, jak sluchátka budete používat. Výrobce udává, že při přehrávání hudby na 50% hlasitost s kodekem AAC dokáží vydržet až 30 hodin poslechu hudby s použitím nabíjecí krabičky. S aktivním potlačením okolního hluku s použitím nabíjecí krabičky prý údajně lze docílit 20 hodin poslechu hudby na jedno nabití. Bez použití krabičky s aktivním potlačením hluku vydrží prý až 6 hodin.

Zdroje: Xiaomi

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*